Arena Kultury: Wojtek Mazolewski Quintet/Leszek Możdżer

Arena Kultury: Wojtek Mazolewski Quintet/Leszek Możdżer

Zapraszamy na na Arenę Kultury! Już 10 lipca w Polsat Plus Arena Gdańsk wystąpią gwiazdy szeroko pojętej sceny jazzowej – Wojtek Mazolewski i Leszek Możdżer. Bilety na koncert już w sprzedaży.

Wojtek Mazolewski Quintet i Leszek Możdżer w Gdańsku

Na co dzień artyści eksplorują różne muzyczne światy, jednak łączy ich miłość do improwizacji. Przekonamy się o tym już w sobotę, 10 lipca, na dwóch koncertach wyjątkowych muzyków, w przestrzeni Polsat Plus Areny Gdańsk. 

Arena Kultury bilety

Zachęcamy do skorzystanie z oferty specjalnej – miejsca przy stoliku na tarasie  (wraz z butelką wina oraz obsługą kelnerską) w cenie 550 zł (przedsprzedaż)!

 

Pakiet Hospitality Loże VIP zawiera: 

  • Bilety na koncert 
  • Loże 10 oraz 20 osobowe 
  • Koktajl powitalny 
  • Wysokiej klasy catering 
  • Pakiet alkoholi 
  • Degustacja whisky 
  • Dostępność loży 1h przed i 1h po koncercie
  • Parking VIP

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Arena Kultury: Wojtek Mazolewski Quintet/Leszek Możdżer
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/