Koncert "Kobiety, kobiety" - Anna Sroka-Hryń

Koncert "Kobiety, kobiety" - Anna Sroka-Hryń

Anna Sroka-Hryń w cyklu koncertów Kobiety, kobiety na scenie Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie! Kobiety, kobiety bilety na koncerty Anny Sroki-Hryń już w sprzedaży!

Kobiety, kobiety koncerty

- W koncercie piosenek Billie Holiday przy fortepianie zasiądzie wybitny kompozytor, pianista i pedagog, profesor Włodzimierz Nahorny.

 

- W „Niczego nie żałuję” usłyszymy Urszulę Borkowską (piano, aranżacje), Klaudiusza Barana (akordeon), Konrada Kubickiego (kontrabas) i Marcina Słomińskiego (perkusja).

 

- W koncercie piosenek z repertuaru Ewy Demarczyk „Ulica, którą płyną moje obie dłonie” dołączą do poprzedniego składu Justyna Baran (skrzypce) i Marcin Słomiński (flet, saksofony).

 

- W „Vintage” pojawią się Urszula Borkowska (piano, aranżacje), Konrad Kubicki (kontrabas) i Marcin Słomiński (perkusja)

 

- W koncercie piosenek Agnieszki Osieckiej „Najpiękniejsza – Moja Ballada” wystąpią Jakub Lubowicz (piano, aranżacje), Dawid Lubowicz (skrzypce), Marcin Murawski (gitara basowa), Artur Gierczak (gitary) i Fryderyk Młynarski (perkusja).

Cykl Kobiety, kobiety

Naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt...” pisał kiedyś Jonasz Kofta w jednej z najpiękniejszych piosenek w historii polskiej muzyki. Bo czy można opisać kobiety? Zdefiniować tę „nieodgadnioność” ich natury, meandry emocji i burzę uczuć, której doświadczają każdego dnia?

 

W cyklu "Kobiety, kobiety" podjęta została próba podsumowania artystycznych dokonań Anny Sroki-Hryń. Sięgnęła ona podczas tego czasu po repertuar kobiet wspaniałych, upadłych, wybitnych - Edith Piaf, Ewy Demarczyk, Hanki Ordonówny czy Agnieszki Osieckiej.

 

Podczas koncertów "Kobiety, kobiety" zobaczymy również grono znakomitych muzyków - do każdej z prezentowanych twórczości Anna Sroka-Hryń zaprosiła innych gości.

 

Mecenasem cyklu jest Teatr Muzyczny ROMA.

 

Koncerty Warszawa. Anna Sroka-Hryń koncerty, Anna Sroka-Hryń Teatr ROMA.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert "Kobiety, kobiety" - Anna Sroka-Hryń
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/