donGURALesko x Pokahontaz x Miły ATZ

donGURALesko x Pokahontaz x Miły ATZ

Krakowscy fani rapu mogą szykować się na muzyczną ucztę - do Hali Forum zawitają donGURALesko, Pokahontaz i Miły ATZ, a zaraz po koncertach odbędzie się urodzinowa impreza Rahima w Laboratorium SCENA. POKAHONTAZ x DONGURALESKO x MIŁY ATZ bilety na koncert w Krakowie już dostępne.

Bilety VIP

Bilety VIP uprawniają do wejścią na backstage podczas koncertu oraz umożliwiają dostęp do Strefy VIP na AfterParty, gdzie przybijesz piątke z Rahimem i nie tylko.

O wydarzeniu

Połączenie legend i świeżej krwi zapowiada gorący wieczór, pełen hip-hopowej energii. A zaraz po koncertach impreza przeniesie się do Laboratorium SCENA (przy ul. Kamiennej 8 - wejście na prawo od bramy budynku PKP CARGO, przystanek DWORZEC TOWAROWY) - Café Philo, gdzie Urodzinowe AfterParty Rahima rozkręcał będzie za gramofonami DJ Trakmajster. W trakcie afterku działać będzie też open mic na freestyle - kto wie, może któryś z młodych MC zaintryguje sobą Rahima?

 

Dziadzior, który niezaprzeczalnie zrewolucjonizował rynek rapu w Polsce m.in. albumem Totem Leśnych Ludzi czy utworem El Polako. Pokahontaz, czyli Fokus, Rahim i DJ West to kąsek zarówno dla fanów legendarnej Paktofoniki jak i ich dalszej twórczości mocno idącej w muzykę elektroniczną z genialnym wprost warsztatem.

 

Miły ATZ to połączenie jakiego nasz rynek muzyczny nie widział; mieszanka Grime, UK Garage z dubstep’em czy jungle charakteryzujący się trueschoolowym brzmieniem. Do tego support w wykonaniu Topic oraz Spiker&Placenty.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

donGURALesko x Pokahontaz x Miły ATZ
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/