Centralne Otrzęsiny Świeżaków - koncert Miuosh

Centralne Otrzęsiny Świeżaków - koncert Miuosh

Już 14 października odbędzie się najważniejsza i najbardziej oczekiwana impreza studentów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni! Centralne Otrzęsiny Świeżaków w Klubie Stodoła! W tym dniu odbędzie się koncert Miuosh - bilety już dostępne!

Najważniejsza impreza otrzęsinowa w Warszawie - Centralne Otrzęsiny Świeżaków, czyli po prostu COŚ - to wydarzenie, które powinien odwiedzić każdy ze studentów I roku, ale i pozostali bez wyjątku zostaną ugoszczeni!

Podczas Centralnych Otrzęsin Świeżaków będziemy mogli zobaczyć:

- tor otrzęsinowy (z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania)

- animacje w tłumie

- znakomita zabawa z DJ Kubbano

- oraz główny punkt wieczoru KONCERT MIUOSH!

Poczuj razem z nami prawdziwy studencki klimat podczas Centralnych Otrzęsin Świeżaków!
Miuosh, a właściwie Miłosz Borycki to reprezentant śląskiego rapu, producent oraz właściciel wytwórni Fandango Records. W jego tekstach mocno wyczuwalne jest przywiązanie do swojego miejsca - Katowic. Na przestrzeni lat przeszedł niemałą metamorfozę. Od osoby związanej ze środowiskiem reggae, przez trueschoolowego rapera, po szeroko rozumianego artystę nagrywającego między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz.

Zapraszamy na Centralne Otrzęsiny Świeżaków!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centralne Otrzęsiny Świeżaków - koncert Miuosh
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/