Kizo + Wac Toja - Ostatni lot

Kizo + Wac Toja - Ostatni lot

SPRAWDŹ BILETY

Kizo i Wac Toja w Gdańsku! Zapraszamy 21 stycznia 2023 roku do klubu B90. Kizo razem z Wac Toją zabierze Was w OSTATNI LOT, będący zwieńczeniem trasy Króla Balu! Kizo + Wac Toja - Ostatni lot bilety na koncert już dostępne.

Kizo + Wac Toja w Gdańsku

Gdańsk!

 

Mamy do nadrobienia koncert w naszym mieście, ale chcemy zrobić to na 200% możliwości. Szykujemy dla Was aktualnie mega grube rzeczy, jakich jeszcze nie było w tej branży i nie chcemy, aby koncert w jakikolwiek sposób na tym ucierpiał.

Chcemy też przy okazji występu w B90, jak co roku, zrobić urodziny Kajtka, więc całą imprezę przekładamy na 21 STYCZNIA 2023.

Końcówka roku będzie mega mocna, więc bądźcie gotowi, że gdy spotkamy się w styczniu, to będzie nowa era w Polskim internecie!

Wszystkie bilety zachowują wartość!

 

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 

  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kizo + Wac Toja - Ostatni lot
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Kizo + Wac Toja - Ostatni lot BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/