Kelvyn Colt

Kelvyn Colt

Informujemy, że koncerty artysty Kelvyn Colt zaplanowane na 7 maja 2022 w Warszawie i 8 maja 2022 w Gdańsku na skutek decyzji artysty nie odbędą się.

Kelvyn Colt informacje

Okrzyknięty przez Hypebeast „jednym z najbardziej obiecujących wschodzących artystów” i „przyszłością hip-hopu” przez Vogue Magazine – Kelvyn Colt znajduje się w czołówce najważniejszych europejskich artystów nowej fali hip-hopu na międzynarodowej scenie muzycznej. W 2019 zaczął umacniać swoje nazwisko na scenie; koncertując po całym świecie od Berlina, Londynu, Paryża czy Mediolanu po Nowy Jork i Pekin. Występował jako support różnych międzynarodowych artystów, takich jak RIN, Gashi, Ocean Wisdom i wielu innych.

 

Nawiązując do swoich idoli – Kid Cudiego i 2Paca, Kelvyn Colt reprezentuje pokolenie dzieci, które są rozdarte między dwiema kulturami. Jego znaczące i inspirujące teksty, melodyjny pejzaż dźwiękowy i unikatowa mieszanka muzykalności pomogły mu stać się ich godnym następcą. W ten sposób artysta stworzył własną społeczność o nazwie TBHG (Triple BlackHeart Gang), która ma z nim bliską więź emocjonalną.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kelvyn Colt
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/