Earthgang

Earthgang

Niestety z przyczyn niezależnych od Organizatora, część europejskiej trasy EARTHGANG, w tym zaplanowany na 15 grudnia koncert w Warszawie zostały odwołane.

Earthgang informacje

Duet Earthgang, czyli Johnny „Olu O. Fann” Venus i WOWGR8 „Eian Undrai Parker”, powstał w 2009 roku w Atlancie - miasta, z którego pochodzą również Outcast i Future. Dwójka artystów poznała się jeszcze w liceum, stawiając wspólnie pierwsze muzyczne kroki, zainspirowane twórczością m. in. Curtisa Mayfielda, T-Paina, Lauren Hill czy Gila Scott-Herrona.

 

Pracę nad swoją pierwszą EP-ką, „The Better Party”, rozpoczęli na Uniwersytecie Hampton w Wirginii - premierowe wydawnictwo ukazało się w 2010 roku, zaś kolejne dwanaście miesięcy przyniosło dwie płyty długogrające - „Mad Men” i „Good News”. Na początku 2013 roku wystąpili na festiwalu A3C w Atlancie, wydając jeszcze w tym samym roku album „Shallow Graves for Toys”, które to wydawnictwo osiągnęło 11 miejsce na liście Billboard's Emerging Artists. Chociaż wierni etosowi DIY i zwykle podejrzliwi w stosunku do wytwórni, dali się namówić na współpracę przez J. Cole’a w którego labelu Dreamville Records wydali w 2017 roku album „Mirrorland” z gościnnym udziałem Young Thuga, T-Paina i Khelani. 

 

Kultywując hip-hopowe tradycje ze swoich rodzinnych stron, Earthgang chętnie wplatają do swej twórczości elementy soulu i funku. „Kiedy tworzymy, naszym celem jest wprawienie słuchacza w nastrój w każdym utworze” - opowiadają raperzy. „W naszej muzyce słychać kim jesteśmy, skąd pochodzimy i jakie lubimy dźwięki”.

 

Earthgang byli dwukrotnie nominowani do nagrody Grammy, są też zdobywcami wyróżnienia Black Reel Awards w kategorii „Outstanding Original Song” za utwór „Collide”.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Earthgang
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/