Clipping

Clipping

Clipping. na jedynym koncercie w Polsce! Amerykanie zagrają już 20 listopada 2022 roku w stołecznej Hydrozagadce! Clipping bilety już dostępne.

Koncert Clipping w Warszawie

Clipping. to jedyne w swoim rodzaju horrorcore’owe trio ze stajni Sub Pop, które powstało w 2009 roku w Los Angeles w Kalifornii. Grupę tworzą Daveed Diggs, Jonathan Snipes oraz William Hutson. W swojej twórczości czerpią oni z wielu różnych gatunków, dzięki czemu ich eksperymentalny hip-hop łączy się z noisem i naprawdę przerażającymi industrialowymi dźwiękami. The Guardian opisał ich muzykę jako „rodzaj przenikliwych emocji, które można sobie wyobrazić jako ścieżkę dźwiękową do filmu dokumentalnego o rzeźniach”, a fani na całym świecie porównali ich do takich artystów jak: Dälek, Death Grips, My Bloody Valentine, Tim Hecker czy Shabazz Palaces. Clipping w swojej twórczości używają do sampli rzeczywistych dźwięków tj. rozbijane cegły czy tłuczone butelki. Grupa ma na koncie jeden mixtape, dwie EPki oraz 5 pełnych albumów, z czego ostatni z nich "CLBBNG Vol. 1” ukazał się 22 lipca tego roku i jest kolekcją remixów wyprodukowanych przez ich samych. 

 

"CLBBNG Vol 1" zawiera cztery remiksy, w tym "Nothing Is Safe" z albumu "There Existed An Addiction To Blood" z 2019 roku, który zawiera remiks taneczny i instrumentalną przeróbkę (zatytułowaną "Drop Low"); remiksy "Get Up" (zatytułowane "Get Mine") i "Dominoes" (zatytułowane "Drop That") z "CLPPNG”, debiutanckiego albumu z 2014 roku wydanego przez Sub Pop.

 

Podczas koncertu w Warszawie możemy spodziewać się przekrojówki z całej twórzczości Clipping. oraz najnowszych remixów klasycznych utworów!


CLIPPING.
20.11.2022 g. 19:00
Warszawa / Hydrozagadka

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Clipping
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/