Zakk Sabbath

Zakk Sabbath

Zapraszamy na koncert Zakk Sabbath, który wystąpi pierwszy raz w Polsce!  Już 11 lutego 2020 roku w warszawskiej Progresji. Trasa „In Honor and Celebration: 50 Years 'O Doom Tour” to prezentacja najważniejszych utworów Black Sabbath w ramach projektu Zakka Wylde’a. W roli suportu zobaczymy DJa Matta Stocksa. Zakk Sabbath biety już w sprzedaży!

Zakk Sabbath w Polsce - timing

  • 19:00 otwarcie bram
  • 20:00 Matt Stocks
  • 21:00 Zakk Sabbath

Zakk Wylde nie kryje swoich muzycznych inspiracji i pragnie, aby fani na całym świecie mogli doświadczyć potęgi brzmienia legendarnych Sabbathów! Zespół zaprezentuje swój program koncertowy, na który składają się utwory Black Sabbath.

Zakk Sabbath w Polsce

Zakk Sabbath to – obok Black Label Society, Pride & Glory, współpracy z Ozzym Osbournem i kariery solowej – kolejny projekt legendarnego Zakka Wylde’a. Wirtuoz gitary składa hołd Black Sabbath i prezentuje w swoim koncertowym programie najważniejsze utwory kapeli, która ukształtowała heavy metal.

 

Fani usłyszą m.in. „War Pigs”, „N.I.B” czy „Snowblind”, które wykonane z należytym pietyzmem, sprawią, że czar najważniejszego zespołu metalowego powróci. Wspólne granie z Ozzym zbliżyło Zakka do muzyki Sabbath, a zdobyte doświadczenie powoduje, że utwory brzmią z pełną mocą!

 

Koncert nawiąże do 50. rocznicy wydania debiutanckiej płyty legendarnych muzyków z Birmingham, a obecni fani będą mogli zakupić specjalnie przygotowane wydawnictwo – odtworzony przez Zakk Sabbath debiutancki album Black Sabbath, który został nagrany na taśmie analogowej w ciągu 24 godzin.

Członkowie zespołu Zakk Sabbath

  • Zakk Wylde – gitara (Black Label Society, Ozzy Osbourne)
  • Blasko – gitara basowa (Ozzy Osbourne, Rob Zombie)
  • Joey Castillo - perkusja (Danzig, Queens Of The Stone Age)

DJ Matt Stocks prowadzi swój autorski podcast „Life in the Stocks”, którego gośćmi są muzycy, w tym Gene Simmons (Kiss)Tom Morello czy Perry Farrell. Jako DJ grał na wielu brytyjskich festiwalach (m.in. Reading i Download).

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zakk Sabbath
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/