Skeletal Remains

Skeletal Remains

Skeletal Remains w Polsce! Zapraszamy na koncert już 2 czerwca do wrocławskiego Akademia Club.  Skeletal Remains bilety już w sprzedaży!

Skeletal Remains we Wrocławiu

Dotychczasową dyskografię Skeletal Remains zamyka kompilacja Desolate Isolation, wydana w 2021 roku przed Century Media Records. Podczas nadchodzącej trasy grupa będzie także promować swój najnowszy album The Entombment of Chaos, który ukazał się rok wcześniej.

 

Tradycję trzeba szanować. Także tradycję death metalu. Mało kto robi to tak udanie, jak czwórka Kalifornijczyków ze Skeletal Remains. Powstała w 2011 roku formacja wspaniale przekazuje kolejnym pokoleniom w odświeżonych szatach styl, który współtworzyli ponad 30 lat temu Obituary, Morbid Angel, Death, Cannibal Corpse, czy Pestilence.  

 

Starą szkołę odświeżono nowoczesnym brzmieniem oraz ozdobiono nieprawdopodobną intensywnością, choć i Skeletal Remains zdarzy się czasem wpleść jakiś bardziej melodyjny patent. Dowody na to, że hołd dla death metalowego old schoolu w wykonaniu Mike'a De La O (gitara), Chrisa Monroya (gitara, wokal) i Noah Younga (gitara basowa) jest najwyższej próby, można znaleźć, choćby na świetnej płycie The Entombment Of Chaos z 2020, której okładkę ozdobił legendarny Dan Seagrave, zmiksował Dan Swanö, a na którą Skeletal Remains nagrali także świetny cover Disincarnate. Po sesji tego albumu w składzie pojawił się bębniarz Pierce Williams, który zastąpił Charliego Koryna. 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Skeletal Remains
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/