Rhapsody of Fire

Rhapsody of Fire

ZMIANA DATY W związku z trwającymi obostrzeniami epidemiologicznymi w kraju i na świecie, trasa koncertowa Rhapsody of Fire zostaje przeniesiona na późniejszy termin – dotyczy to także koncertu w Polsce. Nową datę wydarzenia podamy wkrótce. Wszystkie bilety zakupione na koncert Rhapsody of Fire zachowują swoją ważność na występ zespołu w nowym terminie.

 

Zapraszamy na jedyny koncert w Polsce włoskiej legendy Rhapsody of Fire! Wydarzenie odbędzie się w warszawskiej Proximie, w ramach promocji EP-ki „I'll Be Your Hero” oraz nadchodzącego albumu „Glory For Salvation”. 

O Rhapsody of Fire

Rhapsody of Fire to najbardziej znana grupa grająca symfoniczny metal. Powstała w Trieście w połowie lat 90. Swoje pierwsze albumy wydawała pod szyldem Rhapsody. Debiutancki album „Legendary Tales” z 1997 roku, a także drugie wydawnictwo - „Symphony Of Enchanted Lands” z 1998 roku wywarły duży wpływ na scenę metalową dzięki mieszance power metalu, elementów barokowych i klasycznych, chórów operowych oraz filmowych orkiestracji.

 

Zespół Rhapsody of Fire w zawrotnym tempie zjednał sobie fanów, a pierwsze pięć płyt sprawiło, że znaleźli się w czołówce najpopularniejszych artystów metalowych na świecie.

 

W 2019 roku ukazał się ich najnowszy album „The Eight Mountain”, który jest pierwszym rozdziałem nowej sagi zatytułowanej The Nephilim's Empire. Na płycie można usłyszeć legendarny głos Christophera Lee. Rok 2020 upłynie pod szyldem dwudziestej rocznicy „The Victory Dawn”, która jest częścią zbioru The Emerald Sword – epickiej sagi składającej się z pięciu wydawnictw: „Legendary Tales”, „Symphony of Enchanted Lands”, „Dawn of Victory”, „Rain of a Thousand Flames” i „Power of the Dragonflame”.

Skład zespołu Rhapsody of Fire 

Giacomo Voli  - wokal

Alex Staropoli - klawisze

Roby De Micheli - gitara

Alessandro Sala – gitara basowa

Manu Lotter - perkusja

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rhapsody of Fire
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/