Parkway Drive

Parkway Drive

Australijscy metalcorowcy z Parkway Drive wracają do Polski! Jedyny koncert Parkway Drive  w przyszłym roku odbędzie się 15 czerwca we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Obok headlinera na scenie będzie można zobaczyć Emmure, Miss May I i Knocked Loose. Bilety na core’ową imprezę roku w sprzedaży!

Parkway Drive uznawani sa za jeden z najważniejszych zespołów metalcore'owych na świecie! Intensywne koncerty Parkway Drive to ich znak rozpoznawczy - skydiving, mosh, pogo i wiele więcej! Grupa ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych (ostatni Ire z 2015 roku), z których materiał na pewno usłyszymy na wrocławskim koncercie. Ten czerwcowy wieczór będzie ekstremalnie gorący! Jeżeli lubisz Killswitch Engage, Hatebreed, In Flames, Chimaira, Shadows Fall, As I Lay Dying, Bleeding Through czy Alexisonfire Parkway Drive koncert jest właśnie dla Ciebie! 

15 czerwca warto odwiedzić Centrum koncertowe A2 również ze względu na wspaniałych gości z  Emmure, Miss May I oraz Knocked Loose  - moc, energia, endorfina gwarantowane!

Koncert Parkway Drive Wrocław! Parkway Drive bilety już w sprzedaży!

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Parkway Drive
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/