Open Access Premiera + HellHave, Runika, Aether, Perihellium
Open Access Premiera + HellHave, Runika, Aether, Perihellium
Open Access Premiera + HellHave, Runika, Aether, Perihellium
Open Access Premiera + HellHave, Runika, Aether, Perihellium
Open Access Premiera + HellHave, Runika, Aether, Perihellium
Open Access Premiera + HellHave, Runika, Aether, Perihellium

Open Access Premiera + HellHave, Runika, Aether, Perihellium

Kup bilety na premierowy Koncert Zespołu Open Access już 3 grudnia w Klubie Zaścianek!!! To będzie niepowtarzalny koncert w doborowym gronie innych zespołów!
Będzie to pierwszy od dłuższego czasu koncert zespołu Open Access, podczas którego zespół będzie promował swoją pierwszą płytę długogrającą! Nowe utwory, nowa jakość i nowa energia- jesteście na to gotowi? 
Open Access to krakowski zespół power-folk metalowy, który powstał w czerwcu 2013 roku. Zespół łączy ciężkie metalowe brzmienie z melodyjnymi wstawkami skrzypiec oraz damskim czystym wokalem. Na koncie zespół posiada wydaną w maju 2015 roku EP-ke "Over a Mountain Peak", która to dostała wiele pozytywnych recenzji z Polski, Europy oraz zza oceanu. Zespół także dorobił się własnego piwa Open Access - Coffee Stout. Od czasu wydania EP-ki Open Access regularnie koncertowało w różnych częściach Polski, ale i też za granicami naszego kraju. Zespół został wybrany także jako jeden z pięciu zespołów z pośród ok. 100 zespołów w Przeglądzie Kapel Rockowych Uniwersytetu Ekonomicznego, gdzie miał zaszczyt zagrać w klubie Kwadrat przed wielkim Myslovitz.

Skład Zespołu
Malwina Szałęga - wokal
Piotr Ludwin - gitara
Jakub Bugajski - bas
Tomasz Kotliński - gitara
Ola Jagieła - skrzypce
Michał Szczygieł - perkusja
 
HellHaven to zespół, który powstał w 2008 roku w podkrakowskich Myślenicach. Muzyka grupy, ewoluując na przestrzeni czasu, przybrała w chwili obecnej formę, którą można określić jako art rock z elementami rocka progresywnego oraz nutką melodyjnego metalu. Styl HellHaven charakteryzuje się przede wszystkim wszechobecnymi melodiami, współgrającymi z ekspresyjnym wokalem, na tle gęstych tekstur dźwiękowych. Po samodzielnym wydaniu debiutanckiej płyty Art for Art's Sake, podpisaniu kontraktu z niemiecką wytwórnią Legacy-Records oraz wydaniu albumu długogrającego "Beyond The Frontier", aktywność grupy koncentruje się na działalności koncertowej i pracy nad nowymi kompozycjami i promocji własnej sztuki. Głównym celem zespołu jest oddanie w ręce słuchaczy muzyki, którą formacja tworzy z ogromnej pasji i chęci stworzenia czegoś niebanalnego a zarazem intrygującego.
 
Skład zespołu
Sebastian Najder - Wokal,
Jakub Węgrzyn - Gitara, syntezatory, chórki,
Hubert Kalinowski - Gitara,
Marcin Jaśkowiec - Bas,
Łukasz Gregorczyk- Perkusja.


Runika to warszawski zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.
 
Skład zespołu
Aminae - wokal, teksty, muzyka
Rax - bas, muzyka
Sigal - gitara
Eðvald - gitara, muzyka
Młody - klawisze
Łapa - perkusja


Perihellium to zespół, który powstał w 2004 roku w Tarnowie. Twórczość grupy łączy w sobie elementy rocka, metalu i szeroko pojętej muzyki progresywnej, inspirując się dokonaniami takich zespołów jak m.in: Metallica, Dream Theater, Symphony X, Tool, Pink Floyd. W 2007 roku powstaje pierwszy, debiutancki album The New Beginning, który za sprawą wytwórni Insanity Records ukazuje się w Polsce, ale także w Niemczech, USA i Kanadzie. Płyta zostaje przyjęta bardzo życzliwie i ciepło, zyskując wiele pozytywnych recenzji. Lata 2008 - 2011 to okres intensywnego koncertowania, udziału w przeglądach, zwycięstwa w festiwalach: DachOOFka Festival 2009 w Krakowie, rock'AUTOSTRADA 2009, "Wielki Ogień" 2010 w Ostrowcu Świętokrzyskim.  W 2010 roku światło dzienne ujrzał drugi krążek zespołu zatytułowany "The War Machines" nagrany w olkuskim ZED Studio.

Skład zespołu
Gerard Wróbel – gitara
Szymon Kaczmarek – gitara
Łukasz Migacz – perkusja
Piotr Tokarz – bas
Łukasz Lipowczan – wokal


Aether to nowo powstały zespół z Łodzi grający melodeath/folk. Swoją muzyką chwalą Odyna i starają się przerwać wszechobecną dominację thrashu w rodzimym mieście. Inspirują się takimi kapelami jak Ensiferum czy Wintersun.
 
Skład zespołu
Krzysztof Wiedeński
Michał Miluśki
Michał Górski
Mateusz Zwierzu Gryglas
Krzysztof Jezus Grochowski

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Open Access Premiera + HellHave, Runika, Aether, Perihellium
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/