Okkultokrati + Nekromantheon + Maggot Heart

Okkultokrati + Nekromantheon + Maggot Heart

Okkultokrati wystąpi we Wrocławiu z Maggot Heart i Nekromantheon! Zapraszamy już 17 czerwca do klubu Akademia. Okkultokrati+ Nekromantheon + Maggot Heart bilety już w sprzedaży!

Okkultokrati+ Nekromantheon + Maggot Heart we Wrocławiu

Okkultokrati oraz Maggot Heart możecie już kojarzyć np. ze składu gdańskiego Mystic Festivalu. Możecie też kojarzyć, że grupy nagrały razem split (2021, Rapid Eye Records), z którego utwory usłyszymy na żywo już 17 czerwca 2022 roku we wrocławskiej Akademii.  Trzecim artystą tego wieczoru będzie zespół Nekromantheon, promujący swoje najnowsze wydawnictwo „Visions Of Trismegistos" (2021, Indie Recordings).

 

OKKULTOKRATI (Norwegia) sludge/black metal, hardcore punk:

 

Muzyce tego sekstetu z Oslo po prostu nie sposób się oprzeć! Okkultokrati, dwukrotni laureaci norweskich Grammy, tworzą niesamowite dźwięki, w których chłód ubrany jest w smolisty mrok nocy, w którym co jakiś czas unoszą się chmury "zioła". W twórczości Okkultokrati duży pierwiastek piekła, podawany w tak rytmicznie zaraźliwy sposób, iż nie da się ustać w miejscu. Zespół istnieje od 2008 roku i sukcesywnie pożycza to, co najwartościowsze od, dajmy na to, późniejszego Darkthrone, Motörhead, Sister Of Mercy, Venom, a nawet klasyków heavy pokroju Judas Priest. Miesza w kotle pożyczone składniki, a potem wychodzą z tego takie pyszności, jak albumy "Raspberry Dawn" (2016) i "La Ilden Lyse" (2020), oba nagrodzone norweskimi Grammy. Okkultokrati to zero ściemy. Jest konkretnie, mrocznie, metalowo i zawsze do przodu. O balladach zapomnijcie.

 

MAGGOT HEART (Szwecja/Niemcy) rock alternatywny, noise rock:

 

Trio Maggot Heart na pewno zainteresuje tych, którzy ciepłymi uczuciami darzyli/darzą znamienite ekipy Grave Pleasures i In Solitude.

 

Dlaczego akurat tych ekip? Bo, po pierwsze, grali w nich założyciele Maggot Heart, gitarzystka i wokalistka Linnea Olsson oraz perkusista Uno Bruniusson, a po drugie, w muzyce tria odbijają się echa dokonań wymienionych formacji. Aczkolwiek wzbogacone o zagrywki typowo hardrockowe, a czasem nawet zahaczające o D-beatowe patenty i granie w klimatach Killing Joke. Skład kapeli uzupełnia jeszcze jedna pani, którą jest grająca na basie Olivia Airey. Żeby nie rozwodzić się długo o tym, jak wysokiej jakości jest muzyka Maggot Heart, wystarczy przytoczyć opinię wspomnianego wyżej Fenriza: "Gdy ich słucham, mam gęsią skórkę!". Tak legendarny Norweg zareagował na płytę "Mercy Machine" z 2020 roku.

 

NEKROMANTHEON (Norwegia) speed thrash/death metal:

 

To nie mogło się nie udać. Wielbiący i znakomicie czujący metalowy old school goście z przezacnych norweskich załóg Obliteration i Audiopain w 2005 roku założyli kapelę. Nazwali ją Nekromantheon i oddają w niej pokłon speed thrashowi starej szkoły. Doprawiając go szczyptami death i black metalu.

 

Panów jest trzech i są to Sindre Solem (gitara basowa, wokal; także Obliteration), Christian "Kick" Holm (perkusja; także Audiopain) oraz Arild "Arse" Myren Torp (gitara, wokal; także Abhorration, Obliteration). Jeśli ktoś kocha Dark Angel, Razor, Slayera, Possessed, wczesny Kreator, na bank nie będzie mógł się oderwać od takich wspaniałości z logo Nekromantheon, jak choćby wydany w 2021 roku album " Visions Of Trismegistos".

Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Okkultokrati + Nekromantheon + Maggot Heart
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/