Napalm Death + Dropdead + Siberian Meat Grinder + Esescuela Grind

Napalm Death + Dropdead + Siberian Meat Grinder + Esescuela Grind

SPRAWDŹ BILETY

Ogłoszenie artysty Escuela Grind zamyka skład europejskiej trasy Napalm Death!

 

Napalm Death w Polsce! Grupa zaprezentuje się 12 lutego 2022 roku we wrocławskim klubie A2, a ich gośćmi będą: Dropdead oraz Siberian Meat Grinder. Napalm Death  bilety na koncert we Wrocławiu już w sprzedaży.

Napalm Death

Jednej z największych legend ekstremy, Napalm Death, w 2021 roku stuknęło 40 lat siania zniszczenia na scenach klubowych i festiwalowych całego świata swoją bezkompromisową mieszanką grind core'a, hard core'a, death metalu oraz muzyki alternatywnej. 


Kapela z Birmingham rodem niczym gang rodziny Shelbych z serialu "Peaky Blinders" nigdy nie zdradziła swoich zasad, nigdy nie poszła na komercję. Nawet flirt z death metalem w latach 90. Napalm Death przeprowadzili w sposób wiarygodny. Angielska kapela z czasem stała się formacją międzynarodową i wykształciła styl, w którym soczysty, tnący jak brzytwa grind core, pięknie miesza się hard core'em i od czasu do czasu czerpie z twórczości Swans, Bauhaus, czy wczesnego Killing Joke. Trzon kapeli, który z podziwu godną regularnością dostarcza wspaniałych albumów, stanowią od lat trzej muzycy – szalejący na scenie wegetarianin Mark "Barney" Greenway, Shane Embury i Danny Herrera. W pandemicznym czasie Napalm Death uraczył fanów znakomitym albumem (z jak zwykle ważnym przesłaniem), zatytułowanym "Throes Of Joy In The Jaws Of Defeatism" (2020).

Dropdead

Dropdead to jedna z legendarnych kapel, która pokazała, że metal i punk mogą być połączone w sposób mistrzowski. Startowali ponad trzy dekady temu, a ich styl, owszem, rozwija się, lecz wciąż pozostaje tak samo kąśliwym i jadowitym. Ta chaotyczna mieszanka ciągnie się od sprintowych prędkościach grindu przez d-beatowe odcienie hardcore punka aż po bardziej metalowy, thrashowy ciężar. Ci kolesie są właściwie legendarni, a połączenie ich z Napalm Death zapewni koncertowy szał, po którym zostaną same zgliszcza.

Siberian Meat Grinder

Z Escuela Grind sprawa jest bardzo prosta. To maksymalnie wściekły i zaprogramowany na desktrukcyjny chaos powerviolence/grind. Ma być ciężko, szybko i bez jakiegokolwiek szacunku dla instytucji piosenki… Ale czy to tyle? Na tegorocznym “Memory Theater” zespół oczywiście przedstawia różne warianty przerobienia słuchacza na mielonkę, lecz w tej gęstwinie blastów, rozpędzonych riffów i jaskiniowego brzmienia pojawiają się przejścia w średnie tempo, przebojowe - jak na ramy gatunku - zwolnienia, a "Strange Creature" to wręcz grooviący hit w sam raz do nadwyrężania mięśni szyi headbangingiem. Docenicie ich. Debiutowali EP-ką zatytułowaną “PPOOWWEERRVVIIOOLLEENNCCEE” - jak można tego nie docenić?

Na zdjęciach promocyjnych z dumą prezentują t-shirty Nails, Cro-Mags, Wolfbrigade, czy Leeway, co już co nieco mówi o inspiracjach istniejącej od 2011 moskiewskiej załogi Siberian Meat Grinder. Którą z jak najlepszej strony mieli już okazję poznać polscy fani. 


Choć Syberię mają w nazwie, próżno szukać w ich muzyce chłodu. Raczej jest ogień i radość, bo panowie z sekstetu z Moskwy mają do siebie spory dystans, o czym świadczą, chociażby okładki ich płyt oraz ksywy: Artemius, Engineer Of Obliteration (gitara basowa), Ches, Morbid Whip Of Decay (perkusja), Yuriy The Bloody Nomad (gitary, chórki), Maximillian The Merchant Of Plague (gitary, chórki), Robert The Dark Shaman (śpiew), Vladimir The Grand Tormentor (śpiew). Drobnych śladów grindu można się w ich muzyce doszukać, aczkolwiek muzyka Siberian Meat Grinder to przede wszystkim ultraszybki thrash crossover, który zachwyci maniaków D.R.I., Sick Of It All, Cryptic Slaughter, czy starej Metalliki. Jeśli ktoś czuje się przybity, smętny, podczas koncertu moskwian na pewno się ożywi, bo zespół "produkuje" podczas występu niewiarygodną ilość pozytywnej energii.

 

Esescuela Grind

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Napalm Death + Dropdead + Siberian Meat Grinder + Esescuela Grind
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Napalm Death + Dropdead + Siberian Meat Grinder + Esescuela Grind BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/