KARNA
KARNA
KARNA

KARNA

SPRAWDŹ BILETY

W grudniu 2022 roku główni mesjasze huculskiego metalu KARNA wyruszą w trasę po Polsce z programem „Arkan tour 2.0”, wspierając niezłomnego ducha walki Ukraińców! Karna bilety na koncerty już dostepne - pierwsze100 biletów w promocyjnej cenie 95 zł.

Karna koncerty 2022

Autorzy mocnych utworów „Dobry wieczór”, „ARKAN”, „Impreza na Prykarpaciu”, „Vitrolom” odwiedzą największe miasta w Polsce.

  • 20 grudnia - Warszawa - VooDoo Club
  • 21 grudnia - Wrocław - Klub Akademia
  • 22 grudnia - Kraków - Klub Kwadrat

Od pierwszych dni wojny chłopcy pracują jako ochotnicy, a wokalista Ołeksij Jarosz broni Ukrainy w szeregach Sił Zbrojnych.

Przygotowane przez gwiazdy alternatywnej sceny rockowej mocne show „KARNA” to piekielne Pati, szalony Arkan i dźwięk, który sprawi, że nawet diabły rzucą się na trzask.

 

Zespół „KARNA” gra w unikalnym stylu, który nazywają huculskim metalem i istnieje od ponad 25 lat. W tym czasie muzycy wydali trzy albumy, zagrali setki koncertów i zostali wielokrotnymi zwycięzcami „Najlepszego ukraińskiego metalu”.

Karpaty przyniosą ze sobą nowe piosenki, tradycyjnie zaśpiewają z salą swoje ulubione My Myla i Malenka

 

Każdy bilet to kolejna kropla w morzu pomocy, której tak bardzo potrzebują Ukraińcy, którzy udowodnili swoją niezłomną wolę zwycięstwa i wolności. Impreza odbędzie się w celach charytatywnych na rzecz Ukrainy!

 

Część zebranych środków zostanie przekazana do funduszu charytatywnego na potrzeby humanitarne ludności Ukrainy.

 

Drzwi otwarte o 19:00, koncert zaczyna się o 20:00

 

____

 

Перші 100 квитків по 95 zl!

У грудні 2022 року – головні месії гуцул-металу KARNA вирушать в тур по Польші з програмою «Arkan tour 2.0”,  у підтримку незламного бойового духу українців! 

Автори потужних треків «Добрий вечір», «ARKAN», «Party на Прикарпатті», «Вітролом» відвідають найбільші міста Польші.

20 грудня – Варшава – VooDoo Club

21 грудня – Вроцлав – Akademia Club

22 грудня – Краків – Kwadrat Club

З перших днів війни хлопці займаються волонтерством, а вокаліст Олексій Ярош захищає Україну в рядах ЗСУ.

Приготовлене зірками альтернативної рок-сцени потужне шоу “KARNA” – це пекельне Паті, шалений Аркан та звучання, від якого в слем несуться навіть чорти.

Команда «KARNA» грає в унікальному стилі, який самі називають гуцул-метал, і існує вже більше 25 років. За цей час музиканти видали три альбоми, дали сотні концертів та стали багаторазовими переможцями «The Best Ukrainian Metal».

Прикарпатці привезуть із собою нові пісні, традиційно заспівають із залом улюблені Мою Милу і Маленьку

Тому поспішай на цю воістину шикарну подію. Кількість місць обмежена!

Кожен квиток це — ще одна крапля в океані допомоги, якої так потребує український народ, що довів незламність своєї волі до перемоги та свободи. Захід проходитиме з благодійною метою на підтримку України!

Частина зібраних коштів буде направлена до благодійного фонду на гуманітарні потреби народу України.

Відкриття дверей – 19:00, початок концерту – 20:00

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

KARNA
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

KARNA BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/