Folk Metal Night: Diaboł Boruta, Dziewanna, Derwana, Zamordism

Folk Metal Night: Diaboł Boruta, Dziewanna, Derwana, Zamordism

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA DATY Wydarzenie zaplanowane na 25 czerwca zostaje przeniesione na 29 października. Miejsce i godzina pozostają bez zmian.

 

Folk Metal Night - Noc Kupały we Wrocławiu! W ramach muzycznych obchodów słowiańskiego święta zapraszamy już 29 października do Starego Klasztoru. . Folk Metal Night bilety już w sprzedaży.

Folk Metal Night Noc Kupały Wrocław artyści

Na scenie w Starym Klasztorze zaprezentują się:

  • Diaboł Boruta
  • Dziewanna
  • Derwana
  • Zamordism

Diaboł Boruta (Rzeszów)

Diaboł Boruta jest najprawdopodobniej najstarszym polskim zespołem, grającym gędźby gdyż pierwsze wzmianki o jego działalności sięgają X wieku, kiedy to w 996 roku zagrali na osobistą prośbę Mieszka I swój pierwszy publiczny występ z okazji Chrztu Polski. Z powodu kłopotów z prądem był to oczywiście wytęp "unpluged".

Dziewanna (Beskid Śląski)

Jej muzyka inspirowana jest uniwersum wiedźmińskim, słowiańszczyzną i pięknem natury. Laureatka plebiscytu „Wirtualne Gęśle – Folkowa Płyta Roku 2019”, wyróżniona i nagrodzona w wielu konkursach i festiwalach.

 

W muzyce Dziewanny melancholijne, folkowe brzmienia przeplatają się z metalową energią, wyrażaną w soczystych riffach i wyrazistej perkusji. Utwory wokalistki osadzone są w estetyce czasów, w których bogowie i natura byli jednością, ogień – świętością, a szum wody i powiew wiatru kołysały do snu.

Derwana (Warszawa)

Rock słowiański- pełen tajemnic, nieodkrytych lądów ,baśni i nieznanych jeszcze historii.

Podróż do starych i najbardziej magicznych miejsc. Mocny wokal,bogate instrumentarium,

skrzypce,flety,niezwyczajne klimaty. Dzikość i natura.

Zamordism (Warszawa)

Motto kapeli to „Boobs&Booze We Don't Refuse”. Utwory Zamordism nierzadko nawiązują

do mitologii nordyckiej i czasów podbojów Wikingów. W końcu wokalistą zespołu jest sam Odyn, któremu towarzyszą Berskerkowie: Gierek (gitara), Badenov (bas), Kowal (gitara), Adam (perka).

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Folk Metal Night: Diaboł Boruta, Dziewanna, Derwana, Zamordism
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Folk Metal Night: Diaboł Boruta, Dziewanna, Derwana, Zamordism BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/