Erdve + Dom Zły + The Dog

Erdve + Dom Zły + The Dog

Erdve + Dom Zły + The Dog w Krakowie! Koncert dobędzie się już 18.06.2022 w klubie Zaścianek. Erdve + Dom Zły + The Dog bilety na koncert już w sprzedaży.

Koncert Erdve + Dom Zły + The Dog

Erdve, który przyjedzie do prosto ze stolicy Litwy. Towarzyszyć im będą Dom Zły i The Dog - polskie załogi prezentujące muzykę z pogranicza post metalu, hardcore’u i black metalu!

 

Erdve (experimental hardcore / sludge)

 

Podopieczni jednej z najbardziej rozpoznawalnych wytwórni płytowych na świecie, Season of Mist. Pod egidą francuskiego wydawcy światło dzienne ujrzały ich dwa albumy, Vaitojimas z 2018 oraz najnowsze dzieło Litwinów Savigaila z 2021 roku. Kiedy w 2016 roku w stolicy Litwy, Wilnie, powstał Erdve, zespół miał jasną wizję estetyczną stworzenia unikalnego, ciężkiego brzmienia, które eksperymentowało z elementami hardcore'u, sludge'u i black metalu - a jednocześnie nie było związane żadnymi niepisanymi zasadami, otaczającymi te gatunki. Ich muzyka ocieka miażdżącą, szaleńczą atmosferą, która pozostawia słuchacza przed wyzwaniami niepokojącej rzeczywistości i akceptowania ich takimi, jakimi są.

 

Dom zły (post metal / blackened crust)

 

Dom Zły powstał w Puławach w 2016 r. Ciężko ich zaszufladkować - depresyjna i melancholijna hardcore punkowa machina, romansująca z post/black metalem, okraszona screamo i crustem. W 2019 roku na miejscu wokalisty Krzyśka pojawiła się Ania, która niewątpliwie namieszała na lokalnej scenie i tchnęła w zespół nową energię. W lipcu 2021 wypuścili EP Śnisz bory tak gęste, która została albumem miesiąca Metal Hammer Polska i często pojawiała się w podsumowaniach dziennikarzy i nie tylko jako album roku 2021. Każdy z koncertów zespołu, to potężna dawka emocji i agresji, wobec której nikt nie pozostaje obojętny.

 

The Dog (hardcore)

 

Hardcore prosto z Ameryki grany przez typów z serca Dolnego Śląska. Sporo metalu i walców, trochę noisów, trochę czystych wokali, a trochę gitarowych dziwactw. Wcześniej grali m.in. w We Are Idols, Rat Children, Nightclub Fire czy Ass To Mouth.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Erdve + Dom Zły + The Dog
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/