Death To All

Death To All

DeathTo All w Krakowie! Zapraszamy na koncert już 26 czerwca do Hype Parku. Bilety na koncert Death to All już w sprzedaży!

Death To All na jednym koncercie w Polsce

Death To All w składzie: Bobby Koelble, Gene Hoglan, Steve DiGiorgio oraz Max Phelps grają, by kultywować pamięć legendarnego Chucka Schuldinera - zmarłego w 2001 roku lidera grupy Death

 

Schuldiner jest do dzisiaj nazywany „ojcem death metalu”, a twórczość Death stanowi inspirację dla niemal każdego zespołu metalowego. Death To All wykonują na żywo utwory z całej dyskografii nieistniejącego już składu – tego nie możecie przegapić!

 

W 2022 roku mija równo 10 lat od powstania pomysłu uhonorowania geniuszu Chucka Schuldinera poprzez trasę koncertową, którą ochrzczono "Death To All". Zainteresowanie fanów przerosło najśmielsze oczekiwania pomysłodawców. Efektem jest istniejący do dziś koncertowy projekt Death To All, który ponownie zawita do Polski. 

 

We wspomnianej trasie wzięli udział muzycy, którym było dane współpracować z liderem Death, choć nie tylko oni. W różnych konfiguracjach z koncertami objechali kawał świata, wzbudzając ogromne zainteresowanie. Niektórych z muzyków z DTA, jak Seana Reinerta, nie ma już wśród nas. Są natomiast wirtuoz basu Steve DiGiorgio, fantastyczny Gene Hoglan na perkusji, gitarzysta Bobby Koelble (Gene i Bobby grali na kultowym "Symbolic") oraz ten, który ma zadanie najcięższe, czyli wchodzący co wieczór w buty Chucka wokalista i gitarzysta Max Phelps. Koncert Death To All to wyjątkowa okazja na przybliżenie genialnej muzyki Death młodszym generacjom fanów metalu, a dla starszych cudowna podróż sentymentalna.


Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Death To All
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/