Cross Over Cracow VIII

Cross Over Cracow VIII

Terrordome zaprasza na ósma odsłonę festu Cross Over Cracow. Wydarzenie odbędzie się 18 września w Krakowie w klubie Zaścianek. Cross Over Cracow bilety już dostępne.

W Cross Over Cracow oprócz gospodarza imprezy udział wezmą

  • Reactory
  • Tester Gier
  • Roadhog
  • Retribution

 

Reactory to zespół powstały pod wpływem amerykańskich i europejskich thrashowych zespołów z połowy lat 80. Założony w 2010 r., jest jednym z wybitnych przedstawicieli nowej fali Thrash Metalu; potrafiący przywrócić oryginalną surowość i szczerość dzisiejszej sceny Thrash. Do dziś Reactory zagrało ponad 200 koncertów i dzieliło scenę lub koncertowało z zespołami takimi jak DRI, Suicidal Tendencies, High on Fire, Municipal Waste, Tankard, Exumer, Brujeria, Brutal Truth, Toxic Holocaust, Blind Guardian, Paradise Lost, i wiele, wiele więcej.

 

Terrordome to polski kwartet grający brutalny thrash metal. Muzykę Terrordome cechują szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie od 2005 roku, zespół zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepultura, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porão, Vader oraz miał okazję zagrać na światowych festiwalach typu Obscene Extreme, True Thrash Fest Japan, Metalmania czy Metalfest.

 

Tester Gier to Śląska formacja grająca crossover / thrash metal grająca metal dla pieniędzy.

 

Roadhog to old school '80s heavy metal. Na koncie 2 pełne albumy oraz EP. Na scenie od ponad 9 lat. Wspólne koncert między innymi z Manilla Road, Raven, Night Demon, Skull Fist, Evil Invaders, Cauldron oraz występy na festiwalach Metalmania czy Trveheim. Jednym słowem - hołd dla klasycznego metalu minionych epok.

 

Retribution powstał w Krakowie na przełomie 1999/2000 roku z inicjatywy muzyków nieistniejącej już krakowskiej formacji Velvet Thorns. Ich muzyka tonowoczesny thrash metal, z wpływami Bay Area. Od początku działalności cel dla wszystkich członków zespołu był jasny i taki pozostaje. Tworzyć muzę, która ma maksymalną energię i potężnego kopa. Nigdy nie patrząc na aktualne trendy, Retribution jako jeden z pierwszych tworzył krakowską scenę thrash metalową.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Cross Over Cracow VIII
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/