DETOUR: Chainsaw + Exlibris

DETOUR: Chainsaw + Exlibris

Zapraszamy na koncert dwóch doświadczonych  heavymetalowych ekip Chainsaw oraz Exlibris - bilety na koncert do krakowskiego Klubu Zaścianek!

Oba zespoły kończą pracę nad swoimi nowymi albumami studyjnymi, dlatego możemy być pewni, że podczas koncertu nie zabraknie mocnego, premierowego materiału.

Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć gościa specjalnego - zespół Setheist.

Zespół Chainsaw są obecni na polskiej scenie heavymetalowej od 1997 roku, mając na koncie setki koncertów oraz występów na festiwalach i ogrom wydawnictw. Bilety na koncert Chainsaw to niepowtarzalna okazja, by po czterech latach od ostatniego krążka usłyszeć premierowy materiał grupy!

Exlibris to unikane połączenie chwytliwych melodii z metalowymi riffami. Podczas koncertu w Krakowie również zaprezentują część swojego premierowego materiału.
Gość specjalny podczas koncertu Chainsaw + Exlibris - Setheist - powstał w 2013 roku, przywracając do życia założonego w 2008 roku zespołu Seth. To reprezentanci awangardowego metalu.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

DETOUR: Chainsaw + Exlibris
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/