Afsky + Sunken

Afsky + Sunken

SPRAWDŹ BILETY

Afsky w Polsce! „Northern Sorrow” Mini Tour October 2022 obejmie dwa koncerty w naszym kraju: 5 października we wrocławskim klubie Liverpool oraz 6 października w poznańskim Pod Minogą. Gościem specjalnym koncertów będzie zespół Sunken. Afsky + Sunken bilety już w sprzedaży.

Afsky informacje

Afsky promuje obecnie materiał z najnowszego, akustycznego EP – „I stilhed”. Płyta ukazała się w czerwcu bieżącego roku siłami niezależnej wytwórni. Najnowszym wydawnictwem Sunken, który otwierać będzie październikowe występy Afsky, jest album „Livslede” z 2020 roku (Vendetta Records).

 

Black metal jest być może najbardziej plastycznym odłamem muzyki rozrywkowej - liczba stylistyk, z którymi go połączono, przekracza pojęcie, a jego fani to już coraz częściej ludzie spoza metalowego światka.

 

Niemniej, w black metalu najistotniejszym elementem od zawsze było uchwycenie bezdennej rozpaczy, beznadziei i gniewu. Afsky robią to fenomenalnie, a ich "Ofte jeg drømmer mig død" z 2020 roku zatrząsło blackmetalową niszą. Dosłownie parę tygodni temu kapela powróciła z w pełni akustycznym "I stilhed", a surowe aranżacje bez żadnych upiększaczy tylko dodały im siły. Słuchajcie, byście nie żałowali, że zrobiliście to za późno.

Sunken informacje

Sunken to ten rodzaj black metalu, którego może nie pokażecie swoim rodzicom, ale na pewno docenicie, jeśli szczyt ekstremy to dla was ciut za dużo. Duńczycy nie boją się uciec w melancholię oraz pieczołowicie konstruowane melodie, a dojmujący smutek ich muzyki przyciąga uwagę. Takie grupy udowadniają, że black metal wciąż żyje i kąsa.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Afsky + Sunken
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Afsky + Sunken BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/