Tribute to AC/DC - 4 SZMERY

Tribute to AC/DC - 4 SZMERY

Zapraszamy na koncert jednego z najlepszych w Europie tzw. tribute bandów słynnego zespołu AC/DC, czyli kapeli 4 Szmery - zespół wystąpi 29 września w toruńskim klubie Lizard King. 4 Szmery Toruń bilety na koncerty już dostępne.

O zespole 4szmery

Zespół „4szmery” powstał w 1998 roku, jako klasyczny „tribute band”, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 20 lat swojej działalności, dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości Australijczyków. Zespół celowo zrezygnował z przebieranek, koncentrując się na muzyce, co przysporzyło mu spore grono fanów. 
4 szmery mają w swoim dorobku płytęo tytule "Roll", która  zawiera 10 kompozycji. Materiał został zarejestrowany na przełomie 2018 i 2019 roku. Pochodzący z niej singiel "Profil", uplasował się na pierwszym miejscu Turbo -top Antyradia i utrzymywał się na liście przez 36 notowań. Oprócz tego krążka grupa wydała dwie płyty koncertowe z numerami AC/DC : "No sheep till Muzyczna Owczarnia" - 2006 "Live after Death" - Koncert akustyczny PR III -2010 ( feat. Jacek Królik, Paweł Mąciwoda (Scorpions) Andrzej Nowak (TSA), Jan Gałach.

Zespół zagrał ponad 1000 koncertów, grając z największymi polskiego rocka: TSA, IRA, Dżem, Perfect, Lady Pank, Hey, Proletaryat i wielu innych.

Grupa występowała na festiwalach takich jak Ku przestrodze, Zew się budzi, 50 lat polskiego Big- Beatu, Igrzyska Rockowe oraz była gwiazdą największych zlotów Harley Davidson, występując u boku Saxon czy Black Label Society.

4szmery skład zespołu

  • Andrzej Tabor - perkusja
  • Robert "Sierściu" Mastalerz - wokal
  • Grzegorz "Gabi" Gruca - bas
  • Jacek Szwed - gitara
  • Arkadiusz Kluczewski -gitara

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tribute to AC/DC - 4 SZMERY
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/