25. Western Piknik-Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival
25. Western Piknik-Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival

25. Western Piknik-Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival

SPRAWDŹ BILETY

Serdecznie zapraszamy na 25-lecie Western Piknik w Sułominie! Przed nami wyjątkowa, jubileuszowa a zarazem ostatnia edycja kultowej imprezy odbywającej się zachodniopomorskiej prerii. 25. urodziny będziemy świętować  w dniach 14-17 lipca 2022, tradycyjnie na słynnych polach nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego. Western Piknik Festival bilety już dostepne.

Festival Western Piknik

Zespoły, które wystąpią przez cały czas trwania festiwalu to: Rednex, Country Sisters, Droga na Ostrołękę, Babsztyl, Strefa 50, Caramelka, Mariusz Kalaga z zespołem, Andrzej Cierniewski, After Blues, Folk wagon i inni.

 

Występy i warsztaty teneczne, countrowy flashmob, zlot motocyklowy i caravaningowy oraz wiele innych. Gramy do białego rana przy dźwiękach fajerwerków!

 

Jak co roku powstanie wioska festiwalowa. Ogromne pole namiotowe usytuowane jest w pobliżu Dużej Sceny. Jeśli wolisz bardziej kameralny klimat, koniecznie zajrzyj na Scenę nad Zalewem, która znajduje się przy marinie.

 

Na miejscu stoiska countrowe, dobra gastronomia, stylowe rękodzieło.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

25. Western Piknik-Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

25. Western Piknik-Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/