SUPERNOVA Festival 2021

SUPERNOVA Festival 2021

SUPERNOVA - w skrócie wybuch pozytywnej energii jaką niesie z sobą lato! SUPERNOVA Festival bilety już w sprzedaży.

SUPERNOVA Festival line-up i artyści 

Podczas festiwalu Supernova w Barcicach wystąpią: PRO8L3MPaluchKękęOtsochodziTymek, Bonson, Otsochodzi, Deniz Bul, Blooma, Agim i inni!

O festiwalu SUPERNOVA

SUPERNOVA Festival zapewnia sporą dawkę muzyki elektronicznej z bardzo mocnym naciskiem na techno. Przyszłoroczna edycja przyniesie również coś dla wielbicieli innych gatunków -  zapraszamy również fanów hip hopu, rocka czy popu.

 

Miejsce, gdzie odbywa się festiwal to Barcice. Znajdują się z dala od zgiełku miast, na spokojnym, zielonym terenie na południu Polski, niedaleko Nowego Sącza.

Slow life to hasło, które towarzyszy nam w trakcie wszystkich 3 dni. Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach i wykładach na tematy lifestylowe, i nie tylko. Jest to zaproszenie do pewnego rodzaju refleksji i chwilowego zatrzymania się w otoczeniu natury w festiwalowej strefie relaksu.

 

Slow food to drugie hasło przewodnie festiwalu. Jeśli jesteś osobą, która sposób odżywiania traktuje poważnie i świadomie - SUPERNOVA to festiwal dla Ciebie. Dbamy nie tylko o doznania muzyczne, ale i smakowe! Na terenie festiwalu znajdziesz stoiska nawet z jedzeniem vege.

 

W tym roku postanowiliśmy zadowolić również oczy festiwalowiczów - cały teren wydarzenia powiększy się o przeróżne instalacje i zdobienia. Do Waszej dyspozycji oddajemy także pole namiotowe!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

SUPERNOVA Festival 2021
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/