Summer Dying Loud 2022

Summer Dying Loud 2022

SPRAWDŹ BILETY

NOWE OGŁOSZENIE Do ogłoszonego wcześniej składu dołącza Wolfbrigade!

 

Summer Dying Loud powraca! Już dzisiaj zarezerwujcie sobie czas w dniach 8-9-10 września 2022. Summer Dying Loud 2022 bilety już w sprzedaży!

Summer Dying Loud 2022 artyści i line-up - zobacz kto wystąpi w Aleksandrowie Łódzkim

Potwierdzonymi zespołami, które wystąpią podczas Summer Dying Loud 2022 są: Napalm Death, Asphyx,  TiamatRagehammerTides From Nebula, Fleshworld, Wolfbrigade, Truchło Strygi, Gruzja, WIJ, Drip Of Lies, Chainsword, Moonstone, Dom ZłyDeszcz, Year Of The Cobra, Night Demon, Jad, Krzta, Skøv, Narbo Dacal, Witchmaster oraz Mord'A'Stigmata - kolejne ogłoszenia wkrótce, stay tuned!

 

Jak zawsze w przypadku SDL możecie liczyć na różnorodny skład! Przez scenę festiwalu Summer Dying Loud przewinie się kilkadziesiąt zespołów. Przy uznanych muzycznych markach zobaczymy również zespoły nieoczywiste, a niektóre z nich pojawią się w Polsce po raz pierwszy.

 

Czwartek, 8 września DZIEŃ PIERWSZY

 

 

Piątek, 9 września DZIEŃ DRUGI

 

 

Sobota, 10 września DZIEŃ TRZECI

 

 

Nie zabraknie wycieczek w mniej metalowe rejony, ale bez obaw - fani ekstremalnych brzmień również znajdą coś dla siebie!

pokaż więcej... zwiń

Summer Dying Loud 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/