SOUNDS OF FREEDOM 2022

SOUNDS OF FREEDOM 2022

SPRAWDŹ BILETY

Po blisko trzech latach wracamy do Was z czwartą edycją SOUNDS OF FREEDOM. To za sprawą tego wydarzenia już 26 sierpnia Jarocin zmieni się w stolicę muzyki klubowej. Zakończcie z nami wakacje podczas największej tego typu imprezy w tej części Wielkopolski! SOUNDS OF FREEDOM 2022 bilety już w sprzedaży.

SOUNDS OF FREEDOM Jarocin 

Ogromna scena, energetyczne sety serwowane przez plejadę DJ-ów, oszałamiające efekty pirotechniczne i laserowe, pokazy robotów LED oraz taneczne show – to wszystko będzie czekało na Was przy Maratońskiej w Jarocinie. Niesamowita zabawa i wspaniałe emocje gwarantowane! Dajcie się ponieść muzyce... i dobrej zabawie. Spotkajmy się w Jarocinie!

 

Producentem wydarzenia jest agencja PRmotion, a współorganizatorem - Gmina Jarocin. 

SOUNDS OF FREEDOM line up i artyści

 • YOMANDA
 • PERAN VAN DIJK
 • HAZEL & DRUM [live act]
 • MARC VAN LINDEN
 • MATYS
 • CJ STONE
 • BUENO CLINIC
 • WAJS + support
 • IRVIN
 • MIDNIGHT
 • WHITE

SOUNDS OF FREEDOM bilety

 • I pula - 79 zł - dostępna od 31.05.2022 r. od godziny 12:00 do wyczerpania puli biletów
 • II pula - 89 zł - zostanie uruchomiona po wyczerpaniu biletów I puli, do wyczerpania puli biletów
 • III pula – 99 zł - zostanie uruchomiona po wyczerpaniu biletów II puli, do wyczerpania puli biletów
 • IV pula – 109 zł - zostanie uruchomiona w dniu wydarzenia

Dzieci do lat 9 uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Osoby do lat 16  mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

SOUNDS OF FREEDOM 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

SOUNDS OF FREEDOM 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/