SnowFest Festival 2023

SnowFest Festival 2023

SPRAWDŹ BILETY

NOWE OGŁOSZENIE Znamy pierwszych artystów, którzy w marcu rozgrzeją publiczność podczas festiwalu SnowFest! Pierwszymi artystami przyszłorocznej edycji są: Dimension, Fisz Emade Tworzywo, Bass Astral, An On Bast oraz asthma - kolejne ogłoszenia wkrótce!

 

ZMIANA CEN  Bilety Regular dostępne tylko do 31.12 lub do wyczerpania puli - nie zwlekaj z zakupem!

 

Największe muzyczne święto w samym środku zimy! Jubileuszowa X. edycja jedynego i niepowtarzalnego festiwalu SnowFest 2023 odbędzie się w dniach 3 i 4 marca 2023 r. w Szczyrku. SnowFest Festival 2023 bilety już w sprzedaży!

SowFest Festival 2023 w Szczyrku

Festiwal łączy w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, zimowych zawodów sportowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy przyjezdni do zimowej stolicy Polski - Szczyrku! To wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich osób, którym obce jest pojęcie „zimowego snu”, a także tych, którzy kochają się bawić - nie bacząc na porę roku. Festiwal po raz kolejny odbędzie się w zimowej stolicy Polski - Szczyrku, który potwierdza tezę o tym, że jest to najszybciej rozwijający się kurort dla wszystkich miłośników sportów zimowych.

 

W dniach 3 i 4 marca 2023 r. tradycyjnie na imponującym terenie Amfiteatru oraz Skoczni Skalite wystąpi śmietanka światowej i krajowej sceny muzycznej - od drum’n’bassu po rap przez starannie wyselekcjonowaną muzykę elektroniczną, która króluje nie tylko na klubowych parkietach, a przede wszystkim we wszystkich najważniejszych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych na świecie. Unikalne połączenie pokazów sportowych, nieskrępowanej zabawy i starannie przygotowanego terenu festiwalu to przepis na fantastycznie spędzony czas w polskich górach. To już dziesiąta edycja festiwalu, który jak żaden inny w kraju nad Wisłą łączy ze sobą elementy zdrowej sportowej rywalizacji, efektownych pokazów narciarskich i snowboardowych, pysznego jedzenia, rozgrzewających napojów, a co za tym idzie także zabawy do białego rana. Wartościową rozrywkę znajdą tutaj wszyscy - również Ci, którzy do najzimniejszej pory roku podchodzą niezwykle sceptycznie. Podczas festiwalu najlepsi riderzy w kraju powalczą nie tylko o wspaniałe nagrody, ale przede wszystkim uznanie publiczności, zgromadzonej na terenie skoczni Skalite w Szczyrku.

SowFest Festival 2023 »Artyści » Line-Up »

Dimension, Fisz Emade Tworzywo, Bass Astral, An On Bast, asthma - więcej ogłoszeń wkrótce!

 

Na kilku scenach wystąpią m.in Dimension, który zafunduje swoim słuchaczom wielowymiarową muzyczną podróż. Z jednej strony undergroundowe brzmienia, z drugiej radiowy vibe, oto skrajności, po jakich swobodnie się ślizga. W Szczyrku pojawią się także uznane polskie marki jak Fisz Emade Tworzywo, czyli grupa, która powstała w 2002 roku w Warszawie, z inicjatywy braci: producenta muzycznego i instrumentalisty Piotra „Emade” Waglewskiego oraz rapera i wokalisty Bartosza „Fisza” Waglewskiego.  Nie może zabraknąć także Bass Astral - artysty, który przedefiniował polską muzykę elektroniczną, podnosząc ją do rangi poezji. Wizjoner-alchemik, który znalazł przepis na syntetyczne złoto i koduje tę energię w dźwiękach. Brzmienia klubowe reprezentować będzie także An On Bast, która swoimi koncertami zachwyciła publiczność wielu klubów i festiwali na świecie. SnowFest to nie tylko elektronika i szeroko pojęta alternatywa, ale także hip-hop, który reprezentować będzie asthma, który zwrócił na siebie uwagę już ponad rok temu wydając swój pierwszy polskojęzyczny utwór, Centrala

SowFest Festival 2023 bilety

Pierwsza i druga pula biletów zostały wyprzedane w rekordowo szybkim tempie - ich sprzedaż zakończyła się przed czasem. Teraz w ogólnej sprzedaży dostępna trzecia ( REGULAR) w cenie 279 zł.

 

LATE REGULAR

  • 1-31.01.2023* - 319zł

LAST CALL

  • 1.02-3.03.2023* - 359 zł

*lub do wyczerpania puli

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

SnowFest Festival 2023
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

SnowFest Festival 2023 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/