Shine Festival

Shine Festival

PROMOCJA Z OKAZJI DNIA KOBIET W sprzedaży wyjątkowe pakiety promocyjne w niższych cenach: Bilet (1+1) - 2 osoby za 300 zł oraz Bilet grupowy (4+1) - 5 osób za 660 zł - nie przegap!

 

Tego jeszcze w Kielcach nie było! Zapraszamy na pierwszą edycję Shine Festival, który odbędzie się w Targach Kielce przy ulicy Zakładowej 1. Pięć godzin kultowej muzyki, rewelacyjnej zabawy i wspaniałej atmosfery. To będzie największe wydarzenie muzyki hip hop tej wiosny - tej imprezy nie można przegapić!  Shine Festival bilety już w sprzedaży.

Shine Festival line-up zobacz kto wystąpi na festiwalu w Kielcach

Shine Festival bilety

Sprzedaż wyłącznie online. Ceny zmieniają się w zależności od terminu zakupu. Kup wcześniej, zapłać mniej!
- 130 zł – od 31.12.2021 do 23.01.2022
- 160 zł – od 24.01.2022 do dnia festiwalu.

Ograniczenia wiekowe

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat mogą uczestniczyć w koncercie samodzielnie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz zobowiązani są do posiadania przy wstępie na Teren Imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu bez opiekuna. Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życia, pod opieką osoby pełnoletniej i na wyłączną odpowiedzialność osoby pełnoletniej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i pełnoletniej.Opiekunowie zobo wiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia (do pobrania TUTAJ). Osoba pełnoletnia może być opiekunem maksymalnie pięciu małoletnich osób uczestniczących w Imprezie. Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 16 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Shine Festival
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/