Roztańczony PGE Narodowy 2022
Roztańczony PGE Narodowy 2022
Roztańczony PGE Narodowy 2022
Roztańczony PGE Narodowy 2022
Roztańczony PGE Narodowy 2022

Roztańczony PGE Narodowy 2022

SPRAWDŹ BILETY

NOWE OGŁOSZENIE  Felivers, Milano, Extazy, NEWS, Bajorek, Jorrgus i Szpilki na festiwalu Roztańczony PGE Narodowy!

 

Wszystkie oczy na Roztańczony! Największy festiwal muzyki tanecznej w Polsce tym razem w innej odsłonie niż wcześniej. Już 1 października 2022 roku na PGE Narodowym zobaczycie gwiazdy, które biją rekordy popularności. Na jednej scenie staną ikony muzyki nowoczesnej i rozrywkowej, o które tak bardzo prosiliście nas w wiadomościach i na mediach społecznościowych. Liczymy się z waszym głosem bo od zawsze tworzycie ten festiwal razem z nami. Bilety już w sprzedaży!

 

Uwaga: bilety zakupione na poprzednią datę (24.09.2022) zachowują ważność w nowym terminie. 

Roztańczony PGE Narodowy. Dwie sceny jednego wieczoru!

Roztańczony PGE Narodowy 2022 to wyjątkowa edycja. Tegoroczny festiwal połączy ze sobą dwa muzyczne światy, których nie zobaczysz razem nigdzie indziej. Specjalnie dla naszej publiczności sięgnęliśmy po najpopularniejszych polskich Artystów muzyki Rap/Pop oraz znane i kochane gwiazdy Disco. Dwie sceny na jednej scenie podczas jednego wieczoru! Tego jeszcze nie było. Taki mix to prawdziwa “Roztańczona” mieszanka wybuchowa, która zapewni niezapomnianą noc każdemu kto zdecyduje się być z nami już 1 października!

 

Roztańczony to coś więcej niż koncert, to prawdziwe show pełne zaskoczeń, więc nie możesz go przegapić! #WszystkieoczynaRoztańczony

Roztańczony PGE Narodowy 2022 artyści

Scena Disco:

Akcent, Boys, Top Girls, Andre, Defis/MiłyPan/Bogdan Borowski, Discoboys, Piękni i Młodzi.

 

Scena Rap/Pop:

Smolasty, Dawid Kwiatkowski, Masny Ben, Kubańczyk, Daria Marx, Ronnie Ferrari, Qbik, Vibe House Club, Mr. Polska 

 

Festiwal otworzy Scena Disco grając swoje największe przeboje, których teksty znamy na pamięć. 

Po części disco swoje show rozpocznie Scena Rap/Pop i rozbuja całą publikę PGE Narodowego w rytmie viralowych hitów. 

Roztańczony PGE Narodowy bilety VIP

Każdy uczestnik naszej imprezy jest traktowany wyjątkowo. Jednak bilet vipowski to gwarancja największego komfortu zabawy na Roztańczonym. 

 

Co gwarantuje bilet VIP ? 

  • Prywatną przestrzeń dla gości VIP. Jeżeli cenią sobie Państwo zabawę daleką od tłoku i ścisku, bilet w wersji VIP to idealny wybór. Kulturalny klimat i miła atmosfera zawsze unosi się w strefie VIP.
  • Catering, napoje bezalkoholowe i piwo. W skład cateringu wchodzi m.in. szwedzki stół, przekąski typu „finger food” oraz dania na ciepło.
  • Miejsce z widokiem na cały Stadion PGE Narodowy, który w blasku świateł prezentuje się fantastycznie.
  • Osobne wejście, które pozwoli ominąć kolejkę, jednocześnie oszczędzając energię na taniec i zabawę! 

Historyczny tunel z czerwonym dywanem, który wprowadzi Państwa do strefy VIP to tylko początek pięknego wieczoru z Roztańczonym. 

 

Cena biletu - 600 zł

 

Regulamin wydarzenia

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Roztańczony PGE Narodowy 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Roztańczony PGE Narodowy 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/