Powidz Jam Festiwal
Powidz Jam Festiwal

Powidz Jam Festiwal

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na Powidz Jam Festiwal, który odbędzie się w Parku Łazienkowskim w Powidzu. Powidz Jam Festiwal bilety już dostępne. 

Powidz Jam Festiwal 2022 artyści 

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej.  W 2017 r. zadebiutowała albumem „A kysz!”. Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany „Helsinki”. W 2021 r. artystka zaprezentowała „Wojny i Noce”, trzeci studyjny album, który pokrył się Platyną. Album promował przebój „Za krótki sen” nagrany wspólnie z Dawidem Podsiadło

 

Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy. To właśnie z nim, w 2022 roku, otrzymała Fryderyka w kategorii Team Kompozytorski, a sama została uhonorowana statuetką dla Artystki Roku oraz wspólnie z Męskie Granie Orkiestra 2021 za singiel „I Ciebie też, bardzo”. 

Kaśka Sochacka

Jeden z najpiękniejszych i najciekawszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Kaśka Sochacka zdobyła serca słuchaczy debiutancką EP-ką „Wiśnia EP” z 2019 roku, a w 2021 r. wydała album „Ciche dni”, który przyniósł jej jeszcze większą rozpoznawalność, tysiące fanów i dziesiątki wyprzedanych koncertów. 

 

W 2022 roku została laureatką dwóch Fryderyków - za Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Indie Pop za płytę „Ciche dni”.

 

Regulamin Imprezy dostępny TUTAJ.pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Powidz Jam Festiwal
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Powidz Jam Festiwal BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/