Open'er Festival 2022
Open'er Festival 2022
Open'er Festival 2022
Open'er Festival 2022
Open'er Festival 2022
Open'er Festival 2022
Open'er Festival 2022
Open'er Festival 2022
Open'er Festival 2022
Open'er Festival 2022
Open'er Festival 2022

Open'er Festival 2022

SPRAWDŹ BILETY

WAŻNOŚĆ BILETÓW Przypominamy, że wszystkie bilety zakupione na Open'er Festival Powered by Orange 2020 i 2021 zachowują ważność na nową datę festiwalu

 

UWAGA  Bilety jednodniowe na piątek, 1 lipca, wyprzedane! Inne rodzaje biletów również sprzedają się bardzo szybko. Jeśli planujesz tegorocznego Open’era – nie zwlekaj z zakupem.

Open'er Festival 2022 » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Gdyni

Open'er Festival 2022 odbędzie się w dniach 29 czerwca - 2 lipca na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo

 

 

 

 


Dotychczas ogłoszonymi artystami tegorocznej edycji są:

Bilety na Open'er Festival 2022

W związku z aktualnym stanem prawnym, dotyczącym stanu epidemii informujemy, że w sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety Standard. Zakupione dotychczas bilety Health Pass zachowują swoją ważność bez konieczności wymiany na bilety Standard, a ich posiadacze nie muszą okazywać w dniu Wydarzenia ważnego Certyfikatu szczepienia, ani dokumentu potwierdzającego tożsamość.

 

Uwaga: Na Open’er 2022 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Fan Tix oraz Early Bird Tickets. Jednocześnie informujemy, że w przypadku zmiany dat koncertu głównych artystów, będzie możliwość jednokrotnej zamiany potwierdzonych wcześniej biletów. Dobra wiadomość jest taka, że tegoroczny program w większości powróci, uzupełniony o sporo nowych elementów.

 

Bilety jednodniowe zachowują ważność w następującej konfiguracji:

 

FINAL CALL TICKETS*

Sprzedaż od 07.06.2022, o ile będą jeszcze dostępne po zamknięciu sprzedaży Regular Tickets, do wyczerpania puli biletów.

  • Karnet 4-dniowy – 739 PLN
  • Karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 859 PLN
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) – 529 PLN
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) + Pole namiotowe – 609 PLN
  • Bilet jednodniowy na Open'er Festival 349 PLN

Bilety dla dzieci: Regular Tickets + Final Call Tickets

  • Dzieci do 3 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 3 roku życia) - udział bezpłatny.
  • Dzieci od 3 do 14 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 14 roku życia) - 50% ceny

Sprzedaż biletów wyłącznie online. Rekomendujemy zakup biletów tylko w oficjalnych źródłach sprzedaży! Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem.

 

Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie.

 

*Powyższe ceny stanowią opłaty za bilet wstępu na Open'er 2022. Do biletu jest doliczana opłata serwisowa.

 

Regulamin akcji OWF 2022

Regulamin wydarzenia

Regulamin dla uczestników strefy pola namiotowego

Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego, dotyczące małoletniego uczestnika Open'er Festival 2022

Oświadczenie osoby, pod której opieką jest małoletni uczestnika Open'er Festival 2022

 

Organizator: Alter Art

 

pokaż więcej... zwiń

Open'er Festival 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/