OPEN EYES FESTIVAL 2017 - Kryptonim 27, Dorota Miśkiewicz, Wojtek Mazolewski
OPEN EYES FESTIVAL 2017 - Kryptonim 27, Dorota Miśkiewicz, Wojtek Mazolewski
OPEN EYES FESTIVAL 2017 - Kryptonim 27, Dorota Miśkiewicz, Wojtek Mazolewski

OPEN EYES FESTIVAL 2017 - Kryptonim 27, Dorota Miśkiewicz, Wojtek Mazolewski

Zapraszamy na Open Eyes Festival 2017! Festiwal rozpocznie się 4 listopada i odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie! Bilety już w sprzedaży!

Podczas Open Eyes Festival zobaczymy:

4,5 listopada: Art Color Ballet - Kryptonim 27.

Art Color Ballet przedstawi widowisko muzyczne, zainspirowane twórczością Zdzisława Beksińskiego. Spektakl przeniesie widza w niezwykłą wizję świata i spróbuje rozczytać ukryte znaczenia jego dzieł. Widz wnika w przestrzeń stworzoną z ruchomych obrazów, baletowych ciał, hologramów i żywej muzyki. Między jawą i snem,w galerii i na scenie – w niejasnym planie fantastycznych wizji, nadwrażliwej wyobraźni i ukrytych lęków.

Choreografia, reżyseria, projekt plastyczny: Agnieszka Glińska / Art Color Ballet

Współpraca przy choreografii: Małgorzata Popławska-Warelis

Muzyka: Nikola Kołodziejczyk

Animacje: Paweł Kamykowski, Szymon Kamykowski / Kamyk Production

Sound design: Marek Smok Rajss / Wataha Drums

Producent: Nowohuckie Centrum Kultury

 

10 listopada: Dorota Miśkiewicz - PIANO.PL

Koncert PIANO.PL to będzie hołd dla polskiej pianistyki. Włodzimierz Nahorny, Michał Tokaj, Piotr Orzechowski to wspaniali pianiści trzech różnych pokoleń, którym na scenie towarzyszyć będzie ATOM STRING QUARTET. 

Na koncert składają się piosenki należące do kanonu polskiej muzyki, a ich wybór podyktowany został osobistymi sympatiami artystki, subiektywnym odczuwaniem muzyki i tekstu. Decyzje aranżacyjne dotyczące wybranych utworów pozostawione zostały pianistom. Niektóre z nich są zaskakujące i pokazują nowe oblicze znanych piosenek, inne dążą do prostoty, nie odbiegając znacznie od oryginałów. Jedne i drugie zachwycają!

Wykonawcy:

Dorota Miśkiewicz – śpiew
Włodzimierz Nahorny – fortepian
Michał Tokaj – fortepian
Piotr Orzechowski (PIANOHOOLIGAN) – fortepian

oraz

ATOM STRING QUARTET
Dawid Lubowicz – skrzypce
Mateusz Smoczyński – skrzypce
Michał Zaborski – altówka
Krzysztof Lenczowski – wiolonczela

 

13 listopada: Wojtek Mazolewski - Chaos pełen idei

 Chaos pełen idei to najnowszy projekt Wojtka Mazolewskiego. Zaprosił do współpracy gości łączących pokolenia i nie boi się łączyć gatunków. Koncert jest pełen mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć – współtworzy czołówka polskiej sceny muzycznej, cieszy się uznaniem fanów i zbiera pochlebne recenzje krytyków.

 

Wykonawcy:
Wojtek Mazolewski
John Porter
Wojciech Waglewski
Misia Furtak
Piotr Zioła
Vienio

oraz muzycy kwintetu Wojtka Mazolewskiego
Joanna Duda
Marek Pospieszalski
Oskar Tӧrӧk
Qba Janicki

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

OPEN EYES FESTIVAL 2017 - Kryptonim 27, Dorota Miśkiewicz, Wojtek Mazolewski
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/