Olsztyn Green Festival 2022
Olsztyn Green Festival 2022
Olsztyn Green Festival 2022
Olsztyn Green Festival 2022
Olsztyn Green Festival 2022

Olsztyn Green Festival 2022

SPRAWDŹ BILETY

NOWE OGŁOSZENIE  Do składu Olsztyn Green Festival 2022 dołączają Zdechły Osa, Julia Wieniawa, Maria Peszek oraz Ralph Kaminski.

 

Olsztyn Green Festival powraca! Kolejna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia 2022 roku na plaży miejskiej w Olsztynie, w malowniczej scenerii jeziora Ukiel. Bilety bardzo szybko się sprzedają, jeśli planujesz przyjazd na Olsztyn Green Festival - nie zwlekaj z zakupem. Olsztyn Green Festival bilety już w sprzedaży!

Olsztyn Green Festival 2022 artyści i line up

Baranovski, Bokka, Dziwna Wiosna, Fisz Emade Tworzywo, Igo, Ralph Kaminski, Ania Karwan, Kult, Kasia Lins, Marcin Maciejczak, Maria Peszek, Mrozu, Patrick the Pan, Artur Rojek, Szczyl, Kaśka Sochacka, Natalia Szroeder, Tymek, Wczasy, Julia Wieniawa, Vito Bambino, Zalia, Daria Zawiałow, Zdechły Osa

 

Jak zawsze, na OGF zobaczymy crème de la crème polskiej muzyki alternatywnej, rockowej, popowej, elektronicznej, hip-hopowej, jednym słowem muzyczny top, w ramach którego podczas trzech dni zaprezentuje się aż 24 artystów!

Olsztyn Green Festival bilety

  • Dzieci w wieku do 3 lat: bezpłatny wstęp
  • Bilety ulgowe: dotyczą dzieci w wieku 4-12 lat

Bilety dla osób niepełnosprawnych: 

W celu zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy pod adresem - niepelnosprawni@ebilet.pl.

 

W przypadku, gdy Uczestnikiem Imprezy jest osoba niepełnosprawna, posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, wraz z osobą towarzyszącą – opiekunem, Organizatorzy zwalniają opiekuna osoby niepełnosprawnej od obowiązku zakupu Biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na Teren Imprezy i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej. Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę. Ilość miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. W przypadku wyprzedania wszystkich Biletów przez rozpoczęciem się Imprezy, Organizator zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia osób niepełnosprawnych i ich opiekunów prawnych, które wcześniej nie zakupiły Biletu wstępu na Imprezę w określonej powyżej kategorii dla osób niepełnosprawnych.

Olsztyn Green Festival 2022 informacje

Olsztyn Green Festival to festiwal muzyki i “zielonego” stylu życia, który co roku odbywa się na terenie plaży miejskiej CRS „Ukiel” w Olsztynie. Kolejna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-13-14 sierpnia 2022 roku (piątek, sobota i niedziela).

 

To fantastyczna impreza dla każdego, kto ceni sobie kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, kto uwielbia relaks w malowniczej scenerii na plaży nad przepięknym jeziorem, kto kocha dobrze zjeść, czy spędzić miło czas z przyjaciółmi.

 

To w końcu przedłużony, wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń wśród zieleni i wody.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Olsztyn Green Festival 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Olsztyn Green Festival 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/