Hip-Hop Kopalnia

Hip-Hop Kopalnia

Zapraszamy na Festiwal Hip - Hop Kopalnia , który odbędzie się 1-2 lipca 2022 roku w Wałbrzychu. Festiwal Hip - Hop Kopalnia bilety już dostępne.

Artyści występujący na Hip-Hop Kopalnia

 O.S.T.R. ● Tede ● Sarius ● Kartky ● Avi x Louis Villan  Kabe ● Gedz  Pokahontaz 

Hip-Hop Kopalnia informacje

Zapraszamy na pierwszą edycję festiwalu kultury hip-hop która odbędzie się w industrialnej przestrzeni Starej Kopalni w Wałbrzychu. W tym wyjątkowym miejscu pojawi się kilkudziesięciu artystów bez których nie wyobrażamy sobie polskiej sceny rapowej. Teren kopalni podzielimy na kilka stref w której każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Oczywiście pojawi się strefa gastro z  Food Truckami, strefa z zimnym piwem, merch, płyty, mnóstwo innych atrakcji i  niespodzianek o których będziemy informować na bieżąco. Po koncertach zapraszamy na after party z dj-setami. Nie wiemy czy znajdziecie czas na sen ale przygotujemy pole namiotowe. Stopniowo będziemy ujawniać kolejnych wykonawców. 

 

Przy zakupie wejściówki na festiwal nie stosujemy ograniczeń wiekowych, jednak osoby które nie ukończyły 16 lat muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hip-Hop Kopalnia
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/