Festiwal PARTYZAN-ROCK

Festiwal PARTYZAN-ROCK

5 listopada w warszawskim klubie PROGRESJA odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu „PARTYZAN-ROCK”!

Festiwal „Partyzan-Rock” – to bezpośrednia i bezkompromisowa odpowiedź progresywnej części społeczeństwa tym, którzy tkwią w przeszłości i nie chcą się rozejrzeć na boki i dostrzec zmiany w umysłach i oczach ludzi.
„Partyzan-Rock” - muzyka walki o wolność! „Partyzan-Rock” zebrał pod swoje sztandary najmocniejsze partyzanckie zespoły - mocne i samowystarczalne: Brutto & Lyapis (BLR / UKR), Dzieciuki (BLR), Krambambulya (BLR), Hańbuki (PLN / BLR).
Jeśli jesteś wolny i progresywny, jeśli chcesz zmieniać i rozwijać się – jest nam po drodze!

BRUTTO&Lyapis - Odważny, prostolinijny i bezkompromisowy! Nowa muzyczna formacja założona przez legendarnego Siarheya Mikhałka (ex. Lyapis Trubetskoj). Zespół aktywnie koncertuje w Ukrainie, Litwie i Polsce, jednak nie zamierza na tym poprzestać – na jesień mają zaplanowaną trasę w USA i Kanadzie. Przekaz muzyczny jest prosty i zrozumiały dla wszystkich – trafia prosto do serc i umysłów. Ogromne wsparcie fanów z Białorusi i nie tylko to dowodzi w stu procentach.

Krambambulia - mastodonty Białoruskiej sceny muzycznej, w ubiegłym roku ukazał się ostatni album zespołu i jak prawdziwi partyzanci poszli do lasu, dołączając do naszego festiwalu. Lider zespołu Lavon Volski - muzyk, artysta, poeta - prawdziwy symbol wolnej Białorusi.

DZIECIUKI - odważny i jednoznaczny folk-pank zespół z Grodna. Większość tekstów przesiąknięta anty-sowiecką i anty-imperską ideą, dedykowane białoruskim bohaterom – powstańcom z różnych czasów. Dla zespołu jest ważne, aby mówić o historii swojego Kraju, podtrzymywać jej kulturę i język nie tylko w słowach, a też w czynach. Zespół aktywnie koncertuje po Polsce, gdzie jest bardzo lubiany.

Hańbuki - wspólny projekt dwóch zespołów – młodego polskiego – HAŃBA i białoruskiego - Dzieciuki. Hańba – muzyczny punk-folk band, którego twórczość przenosi nas do międzywojennej Polski lat 30-ch, Gdzie odgrywa akordeon, gdzie zwykli ludzie tańczą, silny, uczciwy, pracowity, którzy budują nowe życie. Obecnie Hańbuki pracuje nad dużym programem koncertowym i białorusko-polskiego albumu.


pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Festiwal PARTYZAN-ROCK
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/