25. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

25. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

SPRAWDŹ BILETY

25. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach - zapraszamy na kolejną wyjątkową edycję pełną artystycznych wrażeń! 25. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach bilety już dostępne.

25. Festiwal Gwiazd Międzyzdroje program:

Spektakl "Małżeństwo to morderstwo" - 1.07, (piątek) godz. 16.00 i 19.00, Międzynarodowy Dom Kultury

 

Cena biletu: 80 zł, bilet normalny ( nie ma biletów ulgowych) dla dzieci od 16 lat, dziecko musi posiadać wykupiony bilet.

 

Brawurowa komedia kryminalna, w reżyserii Olafa Lubaszenki. Zapraszamy wszystkich fanów Agathy Christie do udziału w rozwiązaniu małżeńskiej zagadki kryminalnej. Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to… aby robić to co zawsze! Bałaganiarz (Olaf Lubaszenko) i „Wszystko wiedźma” (Anna Gornostaj), uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu będzie towarzyszyć gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni…Postaramy się ustalić, kim są najbardziej prawdopodobni zabójcy oraz czy lepszym narzędziem zbrodni są ramy od roweru czy może zatrute pralinki?

Rozwiązanie zagadki już wkrótce.

 

obsada : Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko

 

Spektakl "Kochane pieniążki" - 2.07, (sobota) godz. 16.00 i 19.00, Międzynarodowy Dom Kultury

 

Cena biletu 80 zł, bilet normalny ( nie ma biletów ulgowych) dla dzieci od 16 lat, dziecko musi posiadać wykupiony bilet.

 

Co byś zrobił, gdybyś przez pomyłkę wszedł w posiadanie teczki z gigantyczną sumą pieniędzy? Szukałbyś właściciela czy szalejąc ze szczęścia zatrzymałbyś ją dla siebie? Trudny wybór… Bo przecież pieniądze nie spadają z nieba i taka szansa nie zdarza się co dzień.  Henry, bohater kryminalnej farsy „Kochane pieniążki” podejmuje więc szybką decyzję. 

W końcu właśnie w jego urodziny otrzymuje ten wyjątkowy prezent od losu i żal z niego nie skorzystać. 

Pędzi do domu ile tchu, ściskając go w rękach.  Czas to pieniądz, więc od razu wciela w życie swój misterny plan! 

Żona patrzy na niego z przerażeniem, próbując odwieść go od szalonego pomysłu…  Gdy małżonkowie starają się dojść do porozumienia, niespodziewani goście tylko komplikują sytuację. Żądni sensacji i chciwi przyjaciele, skorumpowany glina, niezbyt rozgarnięty inspektor, bezczelny taksówkarz, a wszystkim po piętach depcze ktoś z kim lepiej nie zadzierać... I wtedy zaczyna się prawdziwa akcja… Zawrotne tempo, niespodziewane wydarzenia, komiczne sytuacje i przezabawne dialogi. 

 

Obsada: Olga Bończyk, Tomasz Schimscheiner, Aleksander Machalica , Waldemar Obłoza, Robert Moskwa, Andżelika Piechowiak, Lesław Żurek, Hiro Murakami

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

25. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

25. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/