XI Festiwal Chrześcijańskie Granie

XI Festiwal Chrześcijańskie Granie

XI Festiwal Chrześcijańskie Granie w Warszawie! Zapraszamy już 23 października do Katolickiego Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie. XI Festiwal Chrześcijańskie Granie bilety już w sprzedaży.

XI Festiwal Chrześcijańskie Granie

Festiwal rozpocznie koncert zwycięzców Debiutów 2021 - zespołu Jedno. Wydany rok temu przez tarnowską kapelę krążek "Szczęśliwy" został bardzo pozytywnie odebrany wśród fanów dobrej muzyki. Utwory z pierwszej płyty zespołu Jedno znajdują się na listach przebojów m.in. Liście z Mocą.

 

Na scenie zobaczymy trzech najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano "Debiutu 2022".

 

Podczas finału festiwalu zaprezentuje się zespół Tylko Ty - zwycięzca konkursu Non Stop CCM 2022. Tylko Ty od 7 lat koncertuje w Polsce i za granicą. Zespół wystąpił w kilku telewizyjnych koncertach, śpiewając m.in. u boku Mateusza Ziółko, Justyny Steczkowskiej, Olgi Szomańskiej, Haliny Frąckowiak, Piotra i Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Barona i wielu innych cenionych artystów. W 2016 roku zagrał kilka koncertów podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Tylko Ty występował również na takich wydarzeniach jak: gala wręczania nagród TOTUS TUUS na Zamku Królewskim w Warszawie, Festiwal Bądź jak Jezus czy gościnny udział w III Międzynarodowym Festiwalu "Alleluja, czyli Happy Day". W 2021 pojawił się na rynku debiutancki krążek zespołu pt. "Pokochaj jeszcze raz". Utwory z tej płyty Tylko Ty zaprezentuje podczas XI Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

 

Festiwal to nie tylko muzyka. Podczas wydarzenia będzie można spotkać ciekawych gości. Dla dzieci przewidziana jest specjalna strefa.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

XI Festiwal Chrześcijańskie Granie
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/