Audioriver Festival 2022

Audioriver Festival 2022

NOWE OGŁOSZENIA

 • AGIM / Jurek Przezdziecki live, Ane, Bert, Beskres, Deaf Can Dance, Earth Trax / Bartosz Kruczyński, Enigmatic, Foxall, Ginee, iRobot, Joana b2b Keytov, K.O.D., Kapoor, Kappa e ravve, Karol Aleksander, kEczuP, Kuba Korta, Last Robots, LuLu Malina, Marika Srbinovska, Matt S, MKO, Negativ, NOVIKA & Mr. Lex, 𝘯𝘶𝘢𝘳𝘳𝘳𝘳𝘳𝘳𝘳, Ola Teks, Penera, Piotr Ho b2b KUAK, Rafa'EL live, Raidho, SARAPATA live, Seb & Rodrigezz, Senthia, Sept, Shandrill, Skarby, Vacos Malcolm, Vidno oraz Wax + K-Size dołączają do line-upu Audioriver 2022!
 • Na festiwalu zobaczycie również wizualizacje od FTVision, Lola Haze, Pushka Studio, Tving Stage Design oraz Visualism (VJ FkS x EYE)

UWAGA Wszystkie karnety trzydniowe oraz miejsca na polu namiotowym na Audioriver 2022 zostały wyprzedane! Wejściówki jednodniowe na Sun/Day będzie można kupić przy wejściu na teren parku, ale będzie to bardzo niewielka liczba biletów. Karnety dwudniowe na piątek i sobotę wciąż pozostają w sprzedaży.

 

Audioriver powróci w 2022 roku! Jubileuszowa 15. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2022 roku w Płocku.  Bilety na Audioriver 2022 już w sprzedaży!

 

Mapa Audioriver Festival 2022

 

Audioriver 2022, 29-31.07.2022, Płock - line-up

Lista artystów w kolejności alfabetycznej (kolejność i godziny występów dostępne TUTAJ).

Piątek, 29.07

 • MAIN STAGE: The Blaze, Ross From Friends live, Solomun, Skarby, Vacos Malcolm, WhoMadeWho
  VJs: FTVision + Lola Haze
 • CIRCUS TENT: An On Bast live, Joyhauser, Len Faki, Mathame, Mind Against, Robert Hood live, Seb & Rodrigezz
  VJs: Pushka Studio
 • STUDIO: Adriatique, Ben Böhmer live, Gorgon City, Magit Cacoon, Prismode & Solvane, Senthia
 • KOSMOS: A_GIM / Jurek Przeździecki live, Alignment, Aksamit, Dasha Rush b2b Błażej Malinowski, I Hate Models, Neon Chambers live, Paula Temple b2b SNTS, Sept
  VJ: Tving Stage Design
 • HYBRID TENT: A.M.C ft. Phantom, Friction ft. Linguistics, Ginee, Kasra, Pola & Bryson, Redpill, S.P.Y ft. MC LowQui, Tim Reaper, Wax + K-Size, Wilkinson (dj set) ft. MC Ad-Apt
  VJs: Visualism (FkS x EYE)
 • COLOUR STAGE: Cormac, Filip Sonik b2b Mihvu, Horse Meat Disco, Nuarrrrr, Octo Octa, Peach
 • CHILLOUT STAGE: Ane, Foxall, IKARVS live, Kapoor
 • OLD No7 BAR: Bert, iRobot, Last Robots, Novika & Mr. Lex
 • OLD MARKET SQUARE: Matt S, Vidno

Sobota, 30.07

 • MAIN STAGE: Baasch, BICEP live, Earth Trax, KAS:ST live, Sarapata live, Satori & The Band From Space, Sevdaliza
  VJs: FTVision + Lola Haze
 • CIRCUS TENT: Alan Fitzpatrick, Beskres, Eli & Fur, Hot Since 82, Joana & Keytov, Marco Bailey b2b Deas, Yotto
  VJs: Pushka Studio
 • STUDIO: Âme b2b Dixon, DJ Holographic, Echonomist, Jimi Jules b2b Trikk, Piotr Ho b2b Kuak, Terr
 • KOSMOS: Dr. Rubinstein, Elli Acula, LSDXOXO, MKO, Penera, Planetary Assault Systems Live, Viper Diva (Shlømo & Hadone)
  VJ: Tving Stage Design
 • HYBRID TENT: BCee, Burr Oak, DJ Fresh ft. Messy MC, Fred V, Harriet Jaxxon, Negativ, Neonlight, Shandrill, Something Something, Zardonic & Fickle6 present Takeover
  VJs: Visualism (FkS x EYE)
 • COLOUR STAGE: Alinka, Catz ‘N Dogz, Monster, Ola Teks, Patrick Mason, Roi Perez
 • CHILLOUT STAGE: Deaf Can Dance, kEczuP, Kuba Korta, Raidho
 • OLD No7 BAR: Karol Alexander, K.O.D, LuLu Malina
 • OLD MARKET SQUARE: Enigmatic, kappa e ravve, Marika Srbinovska, Rafa’EL live

Niedziela, 31.07

 • THEATER IN THE WOODS: ABĒDI, Carlita, Damian Lazarus, Leon b2b Glasse, Yulia Niko
 • PARK STAGE: Dan Shake, Duszne Granie, Elkka, Mall Grab, Thabo, Thalo Santana

Audioriver Festival 2022 bilety

Kupione przez Was wejściówki na ten rok zachowują ważność na festiwal, który odbędzie się w nowej dacie. Bilety zakupione w stacjonarnych punktach sprzedaży również zachowują ważność na nowy termin festiwalu.

 

Harmonogram sprzedaży:

14.06.2022-24.07.2022

 • karnet 2-dniowy: 470 zł
 • karnet 3-dniowy: 550 zł

25.07.2022-29.07.2022

 • karnet 2-dniowy: 500 zł
 • karnet 3-dniowy: 580 zł

Bilety jednodniowe na piątek i sobotę są dostępne w sprzedaży. Do końca czerwca można kupić je za 250 zł, a od 1 lipca do daty festiwalu, ich cena to 300 zł.

O festiwalu Audioriver w Płocku

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house'u, techno i drum&bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop.

 

Festiwal łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator. Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat, jest równie istotny jak początkujący słuchacz elektroniki. Organizatorzy wydarzenia i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witają z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

 

Zróżnicowany program to nie wszystko. Audioriver urzeka wyjątkową lokalizacją i aktywnie wpisuje się w życie Płocka. Miasteczko festiwalowe powstaje na płockiej plaży nad Wisłą. Za dnia elektronika wypełnia Stary Rynek, tam odbywają się darmowe koncerty, panele dyskusyjne i targi muzyczne. Audioriver od kilku lat kończy Sun/Day, czyli jedna z najpiękniejszych imprez w Polsce, wyróżniająca się designem scen i ręcznie wykonanymi dekoracjami, które razem tworzą wyjątkowy klimat jedynego w swoim rodzaju afterparty.

Audioriver się zmienia!

Nowa scena i powiększony teren festiwalu

Na festiwalu powstanie kolejna scena. Z czasem dowiecie się więcej szczegółów na jej temat, ale już możemy zdradzić, że będzie to przestrzeń mocno taneczna. Łącznie, podczas trzech festiwalowych dni wystąpi dla Was ponad 100 artystów! Powiększymy również teren festiwalu, który po raz pierwszy będzie sięgać aż do brzegu zalewu Sobótka. 

 

Więcej dekoracji

Jak wiecie, co roku staramy się też uatrakcyjnić teren Audioriver i już możemy zapowiedzieć, że pracujemy nad kolejnymi zmianami na festiwalowej plaży. Na pewno zobaczycie tam więcej dekoracji i elementów scenograficznych podobnych do designu terenu Audioriver Sun/Day czy strefy chillout, która tak bardzo spodobała wam się na Audioriver 2019. Za wspomniane zmiany odpowiadać będą nasi przyjaciele z kolektywu Affekt oraz osoby związane m.in. z festiwalem Egodrop. W następnych miesiącach będziemy się z Wami dzielić ich pomysłami!

 

Kontynuacja działań ekologicznych

Staramy się również, aby elementy dekoracji były wykonane z materiałów naturalnych i mocno pracujemy nad ograniczeniem zużycia energii elektrycznej. Ważną zmianą jest również to, że projekty scenograficzne naszych scen będą modyfikowalne i w innych konfiguracjach przeznaczone do użycia podczas następnych edycji. Razem z Jagną Niedzielską pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, aby ograniczyć szkodliwość festiwalu dla środowiska i w ciągu kilku miesięcy poinformujemy Was o naszych kolejnych krokach.  

 

Strefa Safe Space

Zawsze powtarzamy, że Audioriver to Wasz dom – my tworzymy jego fundamenty i zależy nam na tym, abyście czuli się na festiwalu bezpiecznie i komfortowo. Dlatego, na terenie wydarzenia powstanie strefa Safe Space, dostępna dla każdego z uczestników. W tym miejscu będziecie mogli zgłosić się do nas z każdym bieżącym problemem i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania organizacyjne. Nowa strefa będzie także przestrzenią edukacyjną, do której zaprosimy ekspertów i naszych partnerów wspierających akcję Audiohome: #jesteśwdomu.

 

Płatności na festiwalu

 

 

Wszystkie płatności na terenie festiwalu będą odbywać się tylko bezgotówkowo. Możecie oczywiście używać swoich kart płatniczych i urządzeń elektronicznych z technologią zbliżeniową. Jeśli nie będziecie mieć przy sobie własnej karty płatniczej lub odpowiedniego urządzenia, to w naszym punkcie na terenie festiwalu będzie można wymienić gotówkę na środki do wykorzystania za pomocą karty przedpłaconej Audioriver.  

 

Aplikacja mobilna Audioriver – centrum wszystkich informacji

 

 

W sklepach App Store i Google Play jest dostępna darmowa aplikacja mobilna Audioriver Festival! Znajdziecie w niej m.in. wszystkie najważniejsze informacje na temat festiwalu, mapę, profile artystów i pełny harmonogram – w zakładce Program możecie ułożyć własny plan wydarzeń na ten weekend.

 

Organizator: Fundacja Jest Akcja!

Partnerzy festiwalu: Miasto Płock, POKiS, 

Sponsorzy festiwalu: Red Bull

 

Regulamin wydarzenia dostępny tutaj.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Audioriver Festival 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/