Koncert muzyki ormiańskiej: Sevak Amroyan, Arabo Ispiryan, Gurgen Dabaghyan, Suren Davtyan

Koncert muzyki ormiańskiej: Sevak Amroyan, Arabo Ispiryan, Gurgen Dabaghyan, Suren Davtyan

Zapraszamy na koncert Muzyki Ormiańskiej w Teatrze Palladium w Warszawie! Koncert odbędzie się 5 listopada - bilety już w sprzedaży!

Podczas koncertu Muzyki Ormiańskiej będziemy mieli przyjemność gościć czterech wyjątkowo uzdolnionych piosenkarzy.

Sevak Amroyan -urodził się 10 lipca 1990 roku w Erywaniu. Jest zwycięzcą konkursu telewizyjnego "Zhoghovordakan yergich" (Narodowy piosenkarz) emitowanego w Shant TV. Koncertował w wielu krajach m. in. w Rosji, USA, Anglii, Argentynie, Brazylii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich itd. W 2016 roku wydał swój pierwszy album "El etdarc chka” (Nie ma powrotu).

Arabo Ispiryan -zaczął śpiewać mając zaledwie 2 lata. Swoją pasję rozwijał nie tylko poprzez śpiewanie, lecz również poprzez pisanie utworów. Jest jednym z najbardziej znanych śpiewaków w Armenii. W swoim repertuarze posiada wiele pięknych pieśni patriotycznych. Cały czas się rozwija, a jego zdolności artystyczne są zaskakujące. Obecnie pracuje nad swoją nową płytą. 

Gurgen Dabaghyan -urodził się 10 marca 1988 roku w Erywaniu. Od dziecka towarzyszy mu muzyka. Jego ojciec również jest piosenkarzem, a wujek wybitnym muzykiem, grającym na duduku, instrumencie pochodzącym z Armenii. Wiele razy występował w USA, Rosji, Niemczech, Anglii, Egipcie, Ukrainie oraz m. in. w Polsce, gdzie wystąpi po raz drugi. 

Suren Davtyan -urodził się 2 marca 1976 roku. Jest popularnym piosenkarzem muzyki pop, wychował się w artystycznej rodzinie. Dzięki swojemu ojcu, od którego otrzymał duże wsparcie, miał możliwość rozwijać swoją karierę. W 2014 roku wystąpił w Warszawie, a w tym roku powraca do nas z kilkoma nowymi utworami.

Wszystkich fanów muzyki ormiańskiej zapraszamy na koncert!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert muzyki ormiańskiej: Sevak Amroyan, Arabo Ispiryan, Gurgen Dabaghyan, Suren Davtyan
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/