Linea Aspera

Linea Aspera

Linea Aspera w Polsce! Brytyjski duet usłyszymy 14 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce i 15 czerwca we wrocławskim Akademia Club. Linea Aspera bilety już w sprzedaży!

Linea Aspera po raz pierwszy wystąpi w Polsce

Linea Aspera to energiczne elektro, łączące dark wave z oldschoolowym synth-popem, oprawione zmysłowym wokalem. Choć w 2013 roku grupa oficjalnie zakończyła działalność, 16 września 2019 roku muzycy zaskoczyli swoich fanów krótkim wpisem Hey, we’re back! na Facebooku, a rok później wydali swój drugi album Linea Aspera LP II (Dark Entries). Linea Aspera zaprezentuje się w Polsce kolejno: 14 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce oraz 15 czerwca we wrocławskim klubie Akademia.

 

Linea Aspera to powstały w 2011 roku duet, który tworzą Alison Lewis i Ryan Ambridge. Obecnie muzycy jako swoją siedzibę podają Berlin.

 

Muzyka, jaką tworzą Alison i Ryan, sięga korzeniami do twórczości mistrzów synth-popu z lat 80., a niemałą część aury pożycza od twórców z terytorium gotyku. Bywają porównywani do Austry, do Portishead, Yazoo, Depeche Mode, czy Visage. Ich utwory uderzają w pewien nieoczywisty sposób i z pewnością nadają się do tego, żeby poruszyć nawet najbardziej wybredną publikę festiwalu, na którym królują dźwięki o gotycko-elektronicznym pochodzeniu.

W kompozycjach Linea Aspera uwagę z miejsca przykuwa niesamowity, melancholijny wokal Alison. W 2020 roku ukazała się druga płyta duetu, zatytułowana po prostu Linea Aspera LP II.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Linea Aspera
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/