Deborah de Luca

Deborah de Luca

Zapraszamy na spotkanie z Deborah De Luca – włoską Dj-ką i producentką, której brzmienie jest połączeniem surowego techno i minimalnych dźwięków. Artystka wystąpi już 9 listopada w warszawskim klubie Praga Centrum. Deborah De Luca bilety już dostępne.

Deborah de Luca w Warszawie

W listopadzie w Warszawie, historia zostanie napisana na nowo. Współczesna elektronika ponownie spotka się z zabytkową i wyjątkową lokalizacją. Mowa o Torze Służewiec i Hali T2, których historia sięga 1926 roku i gdzie prawie 20 lat temu swojego seta zaprezentował legendarny Carl Cox.

Wyłączona z użytku w 2007 roku industrialna Hala T2, przed laty jednoczyła tłumy fanów jeździectwa, służąc mieszkańcom Warszawy jako obiekt zarówno sportowy jak i towarzyski. Teraz, okazyjnie zmieniać się będzie w elektroniczne serce Warszawy, gdzie cyklicznie brać będą giganci sceny techno. Cały cykl otworzy Deborah De Luca, której brzmienie na przestrzeni lat zdobyło miano rozpoznawalnej marki o wysokiej jakości.

Line up

  • Deborah De Luca
  • Angelo Mike
  • Diana d'Rouze
  • LuLu Malina
  • Seb Skalski

Regulamin imprezy dostępny tutaj 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Deborah de Luca
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/