Black Sugar - Time of Darkness

Black Sugar - Time of Darkness

SPRAWDŹ BILETY

W sobotę 8 października 2022 EQ Music zaprezentuje jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla fanów mocniejszych brzmień Hardstyle i Hardcore: BLACK SUGAR - Time of Darkness.  Zapraszamy do łódzkiej Wytwórni. BLACK SUGAR -Time of Darkness bilety już w sprzedaży.

Black Sugar - Time of Darkness w Łodzi - o wydarzeniu

W czasie ciemności wystąpią zagraniczni i polscy artyści ze świata HARD, których uwielbiacie. Do tego niesamowite LIGHTSHOW i akustyczna hala oraz niepowtarzalne ENDSHOW.

 

To co zobaczysz i usłyszysz sprawi, że czas nabierze dla Ciebie innego znaczenia, a nasz event zapisze się w nim na stałe. Podczas Black Sugar 2022 w Łodzi wystąpią:

 

  • Radical Redemption
  •  Warface - Tha Playah
  • Anime
  • Regain
  • Driver
  • Rawness
  • EQ Music Team

Black Sugar zbliży fanów mocniejszych brzmień do siebie oraz stworzymy

wspomnienia, które pozostaną na zawsze...

Black Sugar - Time of Darkness bilety:

  • STANDARD* (Bilet wstępu, szatnia, VAT): *I Pula:* 179 zł
  • VIP (Bilet wstępu, obecność artystów i fotografa, Strefa VIP dedykowane wejście przez Hilton, 2 piętra balkonów z widokiem na scenę z miejscem siedzącym, BOX Sushi, 2 drinki, kawa, herbata, woda, przekąski, szatnia, parking, dostęp do baru VIP - odpłatnie, VAT).

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Black Sugar - Time of Darkness
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Black Sugar - Time of Darkness BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/