Muzyka na Fali - koncert Sławomir i Kabaret Czwarta Fala

Muzyka na Fali - koncert Sławomir i Kabaret Czwarta Fala

"Cześć, tu Sławomir" - serdecznie zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju imprezę MUZYKA NA FALI czyli koncert Sławomira największej gwiazdy Rock Polo oraz występ Kabaretu Czwarta Fala, twórców hitu Wieśka Tico! Impreza odbędzie się już 14 czerwca w Hali Widowiskowej ARENA GDYNIA. Kabaret Czwarta Fala, Sławomir bilety już dostępne!

Występ w Gdyni i inne koncerty Sławomira

Sławomir to artysta, którego przedstawiać nie trzeba. Twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzemieniem, Wokalista, wizjoner a także wzięty aktor. Na koncercie w Gdyni nie zabraknie innych wielkich przebojów „Megiera”, „Miłość w Zakopanem”, „Ni mom hektara”.

 

Koncerty Sławomira to wielkie show, które przyciągają wielu fanów. Podczas wydarzenia nie zabraknie emocji, bowiem artysta doskonale wie jak zjednać i zaskoczyć publiczność. Sławomir zaraża pozytywną energią. Podczas jego występów za każdym razem wszyscy świetnie się bawią. Nic więc dziwnego, że trasa koncertowa Sławomira za każdym razem wzbudza duże zainteresowanie.

Kabaret Czwarta Fala

Kabaret Czwarta Fala to nowa jakość na polskiej scenie kabaretowej! Zdobyli aż 50 nagród na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego najwięcej stanowią nagrody dla publiczności. Występ w Gdyni będzie miał charakter muzyczny, gdzie na żywo zostaną zaprezentowane największe hity polskiego internetu, między innymi Mój passat robi we wsi szum, Wieśka Tico, Pompuj muły.

 

Harmonogram:

18:30 Otwarcie bram

19:00 DJ 

19:30 Czwarta Fala

20:30 Sławomir

21:30 Zabawa muzyczna z dj-em

22:30 Zakończenie imprezy 

Kabaret Czwarta Fala, Sławomir bilety

W sprzedaży bilety VIP umożliwiające 

-Osobne wejście dla gości 

- Catering podczas trwania całego widowiska, zimne i ciepłe przekąski, ciasta 

- Napoje bezalkoholowe, kawa, herbata w cenie 

- Piwo w ilości ograniczonej, do wyczerpania 

- Wyodrębnione miejsce przy scenie 

- I inne atrakcje przygotowane przez organizatora, szczegóły będą podane w połowie maja 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Muzyka na Fali - koncert Sławomir i Kabaret Czwarta Fala
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/