Jorrgus

Jorrgus

JORRGUS to formacja obecna na rynku muzyki tanecznej od 2008 roku. Od początki istnienia jej liderem, wokalistą i autorem większości przebojów jest Jerzy Szuj.

 

Grupa w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki disco polo & dance, co potwierdzają liczne nagrody – w tym te zdobyt na Ogólnopolskich Festiwalach Muzyki Tanecznej oraz wyróżnienia w postaci Platynowych i Złotych Płyt ZPAV.

 

„Na zabawie”, „Niebezpieczna” , „Twój jeden szept” , „Będziesz moja” czy „Oddam Ci serce” czy „Piękna nieznajoma” to zaledwie część utworów, które na stałe zapisały się w historii muzyki disco/dance.

 

Formacja JORRGUS występowała na największych muzycznych wydarzeniach w Polsce i poza jej granicami. Roztańczony PGE Narodowy, Sylwester Marzeń z TVP2, letnia trasa „Lato Muzyka Zabawa” TVP czy tournee po Stanach Zjednoczonych USA oraz Kanadzie to zaledwie kilka z najważniejszych muzycznych wydarzeń w historii zespołu.

 

Skład grupy obok Jerzego (pseudonim „JORRGUS”) uzupełniają trzy utalentowane tancerki z bogatym dorobkiem artystycznym oraz drugi wokalista – Szymon.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jorrgus
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/