Arena Kalisz
Arena Kalisz
Arena Kalisz
Arena Kalisz

Arena Kalisz

Hala Sportowo-Widowiskowa "Arena Kalisz"- najnowocześniejsza hala sportowo-widowiskowa w Wielkopolsce. Zlokalizowana przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22–24. To największa inwestycja sportowa ostatnich dziesięcioleci, a może nawet największa w dziejach miasta. Wcześniej miasto nie miało w planach budowy tak dużego obiektu. Pomysł pojawił się w chwili, kiedy powstało nowoczesne gimnazjum na Dobrzecu.

Obiekt, który należy do Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu organizuje liczne wydarzenia, głównie o charakterze sportowym, ale nie tylko! Koncerty w Arenie Kalisz czy inne eventy rozrywkowe zawsze cieszą się tutaj dużym zainteresowaniem. Bilety do Areny Kalisz trzeba wtedy kupować odpowiednio wcześniej, aby nie było ryzyka, że spóźnisz się z rezerwacją.

Najczęściej zasiadający na trybunach mogą kibicować zawodnikom piłki nożnej, ręcznej, siatkówki, sportów walki (boks, judo, zapasy), gimnastyki sportowej, skoku o tyczce, szermierki. Arena Kalisz to gwarantowane emocje!

Arena Kalisz – wydarzenia

W Arena Kalisz odbyło się już wiele interesujących wydarzeń. Na przestrzeni lat były to zarówno eventy sportowe, jak i muzyczne czy rozrywkowe. Do najgłośniejszych bez wątpienia zaliczają się występy kabaretów – Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących, Paranienormalni, Nowaki, K2, Neo-nówka. Wydarzenia 2022 Arena Kalisz zapowiadają się równie ciekawie! Choć w ostatnim czasie obiekt zajmuje się głównie organizacją wydarzeń sportowych to i tak warto śledzić harmonogram oraz planowane eventy.

Arena Kalisz – wydarzenia 2022

Sprawdzasz wydarzenia 2022? Arena Kalisz ma dla Ciebie wiele ciekawych propozycji! Jeżeli znajdziesz wśród nich coś interesujące, w czym zechcesz wziąć udział sam lub z najbliższymi, to nie zwlekaj z rezerwacją miejsc. Bilety do Areny Kalisz kupisz online na stronie eBilet.pl Spiesz się, bo zazwyczaj ich ilość jest ograniczona.

Arena Kalisz – koncerty

Koncerty w Arenie Kalisz to zawsze ciekawe wydarzenia! Na deskach scen, które się tutaj rozkładają mieli okazję występować już:

 • Enej,
 • Beata i Bajm,
 • Blue Cafe,
 • Perfect,
 • Mrozu,
 • Kombii,
 • Sylwia Grzeszczak,
 • Andrzej Piaseczny.

Jak widzisz Arena Kalisz ma do zaoferowania wiele ciekawych eventów, które cieszą się sympatią zarówno mieszkańców, jak i turystów. Warto śledzić na bieżąco harmonogram wydarzeń, żeby odpowiednio wcześniej zarezerwować bilety.

Arena Kalisz – bilety

Bilety na koncerty w Arenie Kalisz nabędziesz w kasie obiektu lub wygodnie przez Internet. Sprawdź dostępność na stronie eBilet.pl i zamów dla siebie oraz swoich przyjaciół w korzystnych cenach.

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Arena Kalisz?
  Arena Kalisz znajduje się przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24, 62-800 Kalisz

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Arenie Kalisz?
  Arena Kalisz to miejsce występów artystycznych i kulturalnych. Obiekt ze względu na swój charakter specjalizuje się głównie w organizowaniu imprez sportowych w ramach takich wydarzeń jak Liga Europejska Siatkówki, Liga Koszykówki, Tauron Basket Liga, Liga Piłki Ręcznej, Turniej Szczypiorno Cup.

 • Kiedy została utworzona Arena Kalisz?
  Budowa Areny Kalisz rozpoczęła się w 2005 roku, a obiekt został oddany do użytku w listopadzie 2006 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Arena Kalisz
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Sawickiej 22-24
62-800 Kalisz

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/