Wały Chrobrego

Wały Chrobrego

Wały Chrobrego to szczeciński taras widokowy o długości około 500 m, ulokowany wzdłuż Odry. Ten wyjątkowy zabytek miejski, zwany był wcześniej Tarasami Hakena na cześć ówczesnego nadburmistrza Hermanna Hakena, który na początku XX wieku przyczynił się do wprowadzenia znacznych zmian urbanistycznych  miasta. Wały Chrobrego w Szczecinie, wzniesione na terenach jednego z trzech fortów – Fortu Leopoldina, stanowią wyjątkową mozaikę stylów architektonicznych. Można tu dostrzec elementy neoromantyzmu i historyzmu niemieckiego, rozwiązania barokowe oraz modernistyczne.  Wały Chrobrego Szczecin znajdują się w atrakcyjnym sąsiedztwie wielu innych, ważnych zabytków miasta, m.in. Urząd Wojewódzki, Muzeum Narodowe.

Wały Chrobrego Szczecin Bilety

Za pośrednictwem serwisu eBilet.pl zakupisz oryginalne bilety na koncerty na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Szybkie i bezpieczne zakupy, oficjalny kanał sprzedaży – kup już dziś!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wały Chrobrego
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Wały Chrobrego 3
70-500 Szczecin
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/