Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Studia nagraniowe i koncertowe Agencji Muzycznej Polskiego Radia to kilka nowoczesnych zespołów studyjnych przeznaczonych do realizacji koncertów i profesjonalnych nagrań muzycznych. Mają unikatową w tej części Europy akustykę, wyjątkową kubaturę oraz wszechstronność możliwych zastosowań. Zapraszamy do nabycia biletów na wydarzenia muzyczne za pośrednictwem portalu eBilet.pl

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego – bilety na wydarzenia

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego to część kompleksu radiowo-telewizyjnego Telewizji Polskiej. Placówka dysponuje 410 miejscami siedzącymi na widowni, a cała kubatura wynosi 10 tysięcy metrów sześciennych. O profesjonalne nagrania i niezapomniane wrażenia muzyczne dbają; zaawansowany technologicznie, 5 kanałowy podwieszony system nagłośnieniowy MEYER SOUND UPA-1P, mikrofony dynamiczne i pojemnościowe, a także najwyższej klasy sprzęt oświetleniowy.

Warto podkreślić, że wiele z koncertów nagrywanych w Studio im. Witolda Lutosławskiego, transmitowanych jest do zagranicznych radiofonii, co sprawia, że placówka ma swój wkład w sezon koncertowy Europejskiej Unii Radiowej.

Na estradzie Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego odbywają się nie tylko koncerty, ale również wydarzenia teatralno-muzyczne, jednym z najsłynniejszych był 14-godzinny „Maraton z Panem Tadeuszem", który miał miejsce w 1998 roku.

Gdzie można nabyć wejściówki do Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego? Bilety na koncerty oraz bilety na wydarzenia kupisz wygodnie w serwisie eBilet.pl.

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego – koncerty  

Jakie wydarzenia muzyczne cieszyły słuchaczy w Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego? Koncerty z takimi artystami jak: Paweł Kaczmarczyk Trio, Maciej Fortuna Trio, Mateusz Piniewicz Quartet, Piotr Damasiewicz Quintet, Marek Pospieszalski Quartet czy Adam Bałdych Quintet dały możliwość spotkań z muzykami jazzowymi.

W placówce odbywają się również festiwale i wydarzenia cykliczne, warto wymienić m.in. Światową Scenę Jazzarium, Jazz in Poland, Festiwal Muzyczny Polskiego Radia czy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej Warszawska Jesień.

Oprócz koncertów kameralnych i cyklicznych koncertów symfonicznych w placówce odbywają się również muzyczne poranki dla dzieci i młodzieży. W repertuarze znalazły się utwory muzyki folkowej, współczesnej czy program operowy.

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego wydarzenia 2022

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego wydarzenia 2022 to możliwość spotkania z artystami wielkiego formatu, na muzofilów czekają takie wydarzenia jak: Koncert inauguracyjny XXIX Festiwalu MLAMD, Koncert Marii Pomianowskiej "Nowe oblicza tradycji" czy XVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny „Chopin i jego Europa”.

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego?
  Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda znajduje się w Warszawie przy ulicy Woronicza 17.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego?
  W Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda dotychczas odbyło się wiele wydarzeń muzycznych, poświęconych takim gatunkom jak jazz, muzyka poważna czy klasyczna.
  Placówka gościła m.in. takie sławy jak: Martha Argerich, Światosław Richter, Stanisław Bunin, Midori, Misha Maisky, Kuijken Quartet, Piotr Paleczny, Krzysztof Penderecki, Jan Krenz, Jerzy Maksymiuk, Jerzy Semkow, Grzegorz Nowak, Jacek Kaspszyk oraz liczne zespoły radiowe.

 • Kiedy zostało utworzone Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego?
  Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda zostało utworzone w 1991 roku jako Studio S1, natomiast w 1996 roku Studiu S1 zostało nadane imię Witolda Lutosławskiego.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Modzelewskiego 59
00-977 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/