Tarczyński Arena Wrocław

Tarczyński Arena Wrocław

Bilety

Tarczyński Arena Wrocław mieści się przy Alei Śląskiej 1. Do użytku został oddany 10 września 2011 roku, a zbudowano go w związku z organizacją przez Polskę i Ukrainę Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Właścicielem obiektu jest miasto Wrocław i służy on przede wszystkim jako arena rozgrywek piłkarskich klubu Śląsk Wrocław. Stadion we Wrocławiu charakter wielofunkcyjny, poza wydarzeniami sportowymi organizowane są tutaj również koncerty, festiwale czy widowiska. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi stał się jednym z najważniejszych obiektów tego typu w kraju. Pojemność stadionu to ponad 45000 miejsc. Na jego terenie znajdują się tort gokartowy, tor wrotkarski i deskorolkowy, sale konferencyjne i bankietowe, biura oraz siłownie. Stadion Wrocław dostępny jest także dla zwiedzających.  Od 2014 rok stałym punktem programowym tego miejsca stał się Festiwal Dobrego Piwa. Występowali tutaj m.in. Queen i Adam Lambert, Rammstein, Linkin Park, Iron Maiden, George Michael.

 

Tarczyński Arena Wrocław Wrocław Bilety

 

W atrakcyjnej ofercie eBilet Polska znalazły się również bilety na koncerty i bilety na wydarzenia sportowe na Stadionie Wrocław. Już dziś kup bilet na eBilet.pl, a nie ominą Cię najważniejsze wydarzenia sportowe i imprezy muzyczne.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tarczyński Arena Wrocław
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/