Sport Arena w Łodzi

Sport Arena w Łodzi

Hala Widowiskowo-Sportowa Sport Arena Łódź została oddana do użytku 13 sierpnia 2018 roku. Jej całkowita powierzchnia wraz z zapleczem to ponad 10 000 m2, natomiast powierzchnia płyty boiska wynosi 2 234,94 m2 . Obiekt został przystosowany do przyjęcia maksymalnie ponad 4 tysiące osób na imprezach widowiskowych, w tym 2 129 na trybunach stałych, 888 na trybunach rozkładanych oraz 2 230 na płycie boiska. Podłoga na boisku hali wykonana została na bazie elastycznej konstrukcji a pokryta jest parkietem sportowym z możliwością ustawienia podłoża - teraflex. Hala została wyposażona w sprzęt do rozgrywek meczów siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Przy pomocy elektrycznie sterowanych kurtyn halę można podzielić na trzy boiska na których można równocześnie prowadzić rozgrywki i zajęcia. W hali dostępne są 4 szatnie dla zawodników z łazienką, toaletą i pokojem masażu, 3 szatnie dla sędziów, 2 szatnie dla trenerów, 2 szatnie dla organizatorów zawodów oraz jedna dodatkowa szatnia.
Cały budynek został przystosowany na potrzeby osób niepełnosprawnych.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sport Arena w Łodzi
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Aleja Unii Lubelskiej 2
94-020 Łódź

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/